• Zr oglasi
  • Harmonija Zrenjanin

Odbojka: Velika pobeda protiv Poštara

Odbojka_clip_image003Velika  i važna pobjeda odbojkašica MD Zrenjanin u 13. kolu Prve lige Srbije u Zrenjaninu. U Kristalnoj dvorani MD je sa 3:1 (16:25,25:21,25:13,25:18) u setovima savladao ekipu Poštara iz Beograda.

Početak meča nije najavljivao da će domaćin slaviti, prvi set su dobile „poštarke“, a kada se početkom drugog seta povredila standardna Željka Pušonja, zebnja se uvukla u redove domaćina. Međutim kao da je to dalo dodatnu snagu MD Zrenjaninu, dobro su u serijama servirale Milošević i Deurić, s klupe je hrabro u igru ušla Vujnić, au napadu je uglavnom sve rešavala Vuković.

– U igri nije bilo Bijelićeve, a kad se povredila Pušonja, situacija je bila veoma teška. Ali naše devojke su hrabro i srcem došle do tri velika boda u borbi za opstanak u ligi – istakao je trener MD Zrenjanina, profesor Milenko Vuković.

Sa 18 bodova Zrenjaninke su na sedmom mestu. Narednog vikenda gostuju ekipi Futoga.