I love Zrenjanin

  • Centar Lux
  • Aviv park Zrenjanin
  • agencija dane
Sport

42 ekipe prijavljene za turnir u odbojci na pesku, sutra finalni mečevi

Četvrti turnir „Banka Poštanska štedionica beach – volley lige 2018.“, prvenstva Srbije u odbojci na pesku igra se ovog vikenda u Zrenjaninu.

B&G foto

Na turniru igraju ukupno 42 ekipe, 14 u ženskoj i 28 u muškoj konkurenciji.

B&G foto

I Taxi Zrenjanin

Poznati su polufinalni parovi na četvrtom turniru „Banka Poštanska štedionica beach – volley lige 2018.“, prvenstva Srbije u odbojci na pesku, koji se igra u Zrenjaninu.

U nedelju, u konkurenciji odbojkašica, u polufinalu će igrati Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić – Marija Miljević/Tamara Miljević od 10.00 časova, i Nataša Savović/Katarina Raičević – Irena Dorbnjak/Jovana Marčetić od 10.40 časova.

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.

Meč za treće mesto će se odigrati od 13.00 časova, a finale od 14.30 časova.

U polufinalu u konkurenciji odbojkaša igraće Saša Surla/Ivan Lozić – Đorđe Klašnić/Marko Plavišić od 11.20 časova, i Aleksandar Gavrilov/Miloš Milić – Damjan Pušonjić/Vukašin Rajković od 12.10 časova.

Meč za treće mesto je na programu od 13.40 časova, a finale od 15.30 časova.

B&G foto

Raspored i plasmani „Banka Poštanska štedionica beach – volley lige 2018.“:

1. Loznica (15 – 17. jun):

Seniorke:

1. Ketrin Hogan/Milena Matić
2. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić
3. Nataša Savović/Katarina Raičević

Seniori:

1. Stefan Basta/Lazar Kolarić
2. Aleksandar Gavrilov/Miloš Milić
3. Đorđe Klašnić/Marko Plavšić

2. Paraćin (29. jun – 1. jul):

Seniorke:

1. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić
2. Marija Miljević/Tamara Miljević
3. Nina Škarić/Maja Radović

Seniori:

1. Damjan Pušonjić/Vukašin Rajković
2. Saša Surla/Ivan Lozić
3. Aleksandar Gavrilov/Miloš Milić

3. Veliko Gradište (6 – 8. jul)

Seniorke:

1. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić
2. Nataša Savović/Katarina Raičević
3. Tijana Basić/Irena Drobnjak

Seniori:

1. Saša Surla/Ivan Lozić
2. Aleksandar Gavrilov/Miloš Milić
3. Damjan Pušonjić/Vukašin Rajković

4. Zrenjanin 20 – 22. jul
5. Bač 27 – 29. jul
6. Beograd 3 – 5. avgust
7. Novi Sad 10 – 12. avgust
8. Sombor – finale 16 – 18. avgust

  • Divider

  • Divider
  • Daruši
Na vrh