I love Zrenjanin

  • Centar Lux
  • Aviv park Zrenjanin
  • Kuća zdravlja
Sport

Finalni turnir prvenstva Srbije se igra u Zrenjaninu – domaćin je OK Proleter

Finalni turnir prvenstva Srbije 2017. u konkurenciji pionira odigraće se 5 – 7. maja u Zrenjaninu, a tehnički organizator je OK Proleter.

Plasman na državno prvenstvo su proslavili kako dolikuje – selfijem!

Utakmice će se igrati u Kristalnoj dvorani i dvorani “Medison”, a 12 odbojkaških ekipa biće podeljeno u 4 grupe.

U A grupi će igrati Crvena zvezda, Desetka iz Niša i Proleter iz Zrenjanina, u B grupi Kikinda, VA 014 iz Valjeva i AS iz Beograda. U V grupi će igrati Roda iz Beograda, Lotus iz Čačka i SK Volej iz Novog Sada, a u G grupi VGSK iz Velikog Gradišta, Laki Star iz Beograda i Spartak iz Subotice.

PerSu marketi

– Što se tiče mojih momaka, oni će dati sve od sebe da se pokažu u što boljem svetlu pred roditeljima, prijateljima, drugarima … Ne mogu reći da nemamo šanse, ali krenućemo od utakmice u petak sa Crvenom zvezdom, koja će biti vrlo zanimljiva. Znam da će momci dati sve od sebe i boriti se do poslednjeg poena – rekao je trener pionira OK Proleter, Darko Jančić.

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.

OK PROLETER

Pionir OK Proleter igraju u sastavu: kapiten Nemanja Tričković, Luka Blagojević, Stojan Ćulibrk, Igor Heslenji, Dejan Vasić, Zoran Jakovljević, Sima Vojin, Ognjen Šuvački, Stefan Nister, Đorđe Ljujić, Miloš Stojkov, Stefan Bojanić, Akoš Seke i Ilija Krajnović. Trener je Darko Jančić.

Pioniri – prvenstvo Srbije 2017. – Finalni turnir – Zrenjanin (5 – 7. Maj):

A grupa – Kristalna dvorana:

Petak, 5. Maj:

Crvena zvezda – Proleter (Zrenjanin) 10.00
Crvena zvezda – Desetka (niš) 17.00

Subota, 6. Maj:

Desetka (Niš) – Proleter (Zrenjanin) 9.00

B grupa – Kristalna dvorana:

Petak, 5. maj:

Kikinda – AS (Beograd) 12.00
Kikinda – VA 014 (Valjevo) 19.00

Subota, 6. Maj:

VA 014 (valjevo) – as (beograd) 11.00

V grupa – dvorana “Medison”:

Petak, 5. maj:

Roda (Beograd) – SK Volej (Novi Sad) 10.00
Roda (Beograd) – Lotus (Čačak) 17.00

Subota, 6. maj:

Lotus (Čačak) – SK Volej (Novi Sad) 9.00

G grupa – dvorana “Medison”:

Petak, 5. maj:

Vgsk (Veliko Gradište) – Spartak (Subotica) 12.00
Vgsk (Veliko Gradište) – Laki Star (Beograd) 19.00

Subota, 6. maj:

Laki Star (Beograd) – Spartak (Subotica) 11.00

Subota, 6. maj:

Kristalna dvorana:

Polufinale:

B 1 – V 1 18.00
A 1 – G 1 20.00

Razigravanje za plasman 5 – 8. mesta:
A 2 – g 2 16.00

Dvorana “Medison”:

Razigravanje za plasman 9 – 12. mesta:
B 3 – v 3 16.00
A 3 – g 3 18.00

Razigravanje za plasman 5 – 8. mesta:
B 2 – v 2 20.00

Nedelja, 7. maj:

Kristalna dvorana:
Meč za 5. mesto: 9.00
Meč za 3. mesto: 11.00

Finale: 13.00

Dvorana “Medison”:
Meč za 11. mesto: 9.00
Meč za 9. mesto: 11.00
Meč za 7. mesto: 13.00

 

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam sve vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh