• AD POLET

Mungosi srećniji u horor završnici

KMF SAS je poražen u „Medisonu“ od ekipe Mungosa rezultatom 3:1 (1:0), u susretu 11. kola Prve  futsal lige Srbije.

Futsal

Domaći su imali u prvom poluvremenu 5 – 6 lepih prilika, ali ih nisu iskoristili. Gosti to kažnjavaju dva minuta pre kraja prvog dela igre, iz kontre. U drugom poluvremenu ista slika. Zrenjaninci stvaraju šanse, pogađaju 4 prečke i 2 stative, ali lopta nikako nije htela u mrežu.

Na 4 minuta pre kraja utakmice, SAS uvodi igrača – golmana. Tada kreće horor završnica. Minut i po pre kraja Zemunci postižu drugi gol, a 12 sekundi pre kraja igrač SAS – a, Blanuša, smanjuje na 2:1. Samo 2 sekunde pre kraja Mungosi postižu gol za konačnu pobedu od 3:1.