I love Zrenjanin

  • Centar Lux
  • Univer export
  • Kuća zdravlja
Sport

MSK pobedio na Gradnulici, derbi bez golova, vodeći dvojac po planu

A LIGA FSG ZRENJANIN

MSK pobedio na Gradnulici

Rezultati 22. kola (nedelja, 5. maj): Mladost (BB – ASK 1:1, OFK Stajićevo – Zadrugar 5:0, OFK Gradnulica – MSK 0:1, OFK Klek – ŽFK Banat Bagljaš 5:0, Tamiš – Jedinstvo 2014 5:1, Potisje – Bilećanin 3:0 pff (pri rezultatu 2:0 gosti u 15. munutu ostali sa šest igrača). Slobodan Naftagas (B).

Foto: Arhiva

Poredak: Potisje 51, Tamiš 44, OFK Klek 43, MSK 41, ASK 37, OFK Stajićevo 34, Bilećanin 25, Zadrugar 22, Naftagas (B) 20, OFK Gradnulica 20, Jedinstvo 2014 16, ŽFK Banat Bagljaš 11, Mladost (BB) 8 bodova.

I Taxi Zrenjanin

Raspored 23. kola (nedelja, 12. maj, 17,00: Bilećanin – Tamiš, Jedinstvo 2014 – OFK Klek, ŽFK Banat Bagljaš – OFK Gradnulica, MSK – OFK Stajićevo, Zadrugar – Mladost (BB), ASK – Naftagas (B). Slobodno Potisje.

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.

B LIGA FSG ZRENJANIN

Derbi bez golova

Rezultati 14. kola (5. maj, 16,30): KSK Konak 1926 – Borac 3:1, Proleter (N) – Sloga 5:2, Zlatica – Tisa 1933 0:0. Slobodan Partizan Tomaševac.

Poredak: Zlatica 29, Tisa 1933 28, Proleter (N) 21, KSK Konak 1926 15, Borac (Z) 13, Sloga 5, Partizan Tomaševac 5 bodova.

Posle drugog kruga Liga se deli u dve grupe, B-1 liga (prva četiri kluba) i B- 2 liga (preostala tri kluba). Igraju se još tri kola za konačan plasman.

Raspored 15. kola B-1 lige (12. maj, 17,30): Zlatica – KSK Konak 1926, Tisa 1933 – Proleter (N).

Raspored 15. kola B-2 lige (12. maj, 17,30): Sloga – Partizan Tomaševac, Slobodan Borac.

Foto: Arhiva

PFL ZRENJANIN

VODEĆI DVOJAC PO PLANU

Rezultati 25. kola:

Naftagas     2:0 Vojvodina NM
Polet     4:3  Omladinac FAM
Radnički 1911     1:1 Lehel
Borac A     6:2 Rusanda
Mladost L     2:0 Delija
C Zvezda RS     2:4 Banat
C Zvezda VS     2:0 Proleter 2006
Mladost BD     3:2 2 Oktobar 

 

T A B E L A

   1. C ZVEZDA VS 25  19    4   2 61 22 61
   2. NAFTAGAS E 25  19    3   3 59 18 60
3. BANAT 25  15    3   7 61 39 48
   4. RADNIČKI1911 25  12    7   6 43 21 43
   5. MLADOST BD 25  13    4   8 46 37 43
   6. DELIJA 25  12    2  11 35 39 38
   7. OMLADINAC FAM 25  10    4  11  52 48 34
   8. MLADOST L 25    9    6  10  29 31 33
   9. BORAC A 25    9    5  11 35 40 32
10.VOJVODINA NM 25  10    2  13 40 51 32
11. C ZVEZDA RS 25    9    4  11 37 42 31
12. POLET 25    9    3  13 39 54 30
13. RUSANDA 25    9    3  13 40 46 30
14. LEHEL 25    7    6  12 38 43 27
15. PROLETER 2006 25    4    3  18 24 66 15
16. 2 OKTOBAR 25    3    3  19 33 73 12 
Naredno, 26. kolo, sreda, 8. maj, 16.30 h:
:
:
:
:
:
:
:
:
Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh