I love Zrenjanin

  • Centar Lux
  • Univer export
  • Kuća zdravlja
Sport

MSK i Zadrugar uspešni gosti, bez golova u Karađorđevom parku

A LIGA FSG ZRENJANIN

Rezultati 16. kola (24. mart): OFK Klek – OFK Stajićevo 2:0, Tamiš – Mladost (BB) 3:0, Potisje – Naftagas (B) 2:0, Bilećanin – ASK 1:1, Jedinstvo 2014 – Zadrugar 1:2, ŽFK Banat Bagljaš – MSK 1:4. Slobodna OFK Gradnulica.

Detalji sa utakmice Proleter 2006 – Lehel

Poredak: Potisje 41, Tamiš 33, ASK 29, MSK 28, OFK Klek 27, OFK Stajićevo 24, Zadrugar 21, Bilećanin 19, Naftagas (B) 15, Jedinstvo 2014 12, OFK Gradnulica 10, ŽFK Banat Bagljaš 9, Mladost (BB) 4 boda.

I Taxi Zrenjanin

Raspored 17. kola (31. mart, 15,30): MSK – Jedinstvo 2014, Zadrugar – Bilećanin, ASK – Potisje, Naftagas (B) – Tamiš, Mladost (BB) – OFK Klek, OFK Stajićevo – OFK Gradnulica. Slobodan ŽFK Banat Bagljaš.

B LIGA FSG ZRENJANIN

Takmičenje kreće 31. 3.

Raspored devetog (prvog prolećnog) kola, 31. mart, 15,30: Partizan Tomaševac – Sloga, KSK Konak 1926 – Tisa 1933, Proleter (N) – Zlatica. Slobodan Borac.

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.

Poredak: Zlatica 15, Tisa 1933 15, KSK Konak 1926 12, Proleter (N) 11, Borac (Z) 7, Partizan Tomaševac 4, Sloga 2 boda.

PODRUČNA LIGA ZRENJANIN

Nerešeno u Karađorđevom parku

Rezultati 18. kola PFL Zrenjanin:

0 : 2
1 : 1
0 : 0
5 : 3
2 : 0
0 : 1
1 : 0
2 : 1

TABELA:

Naftagas

18 13 3 2 42
2

Crvena zvezda (VS)

18 13 3 2 42
3

Radnički 1911

18 10 3 5 33
4

Banat

18 10 3 5 33
5

Mladost (BD)

18 9 3 6 30
6

Delija

18 9 2 7 29
7

Omladinac FAM

18 9 1 8 28
8

Mladost (L)

18 7 5 6 26
9

Crvena Zvezda (RS)

18 7 4 7 25
10

Vojvodina

18 7 2 9 23
11

Borac

18 6 4 8 22
12

Rusanda

18 6 2 10 20
13

Polet

18 6 2 10 20
14

Lehel

18 5 4 9 19
15

Proleter 2006

18 3 3 12 12
16

2. Oktobar

18 1 2 15 5

Sledeće kolo:

31.03.2019 15:30

Borac

:

Vojvodina

30.03.2019 15:30

Mladost (L)

:

Radnički 1911

31.03.2019 15:30

Crvena Zvezda (RS)

:

Polet

31.03.2019 15:30

Crvena zvezda (VS)

:

Naftagas

31.03.2019 15:30

Mladost (BD)

:

Omladinac FAM

31.03.2019 15:30

2. Oktobar

:

Lehel

30.03.2019 15:30

Proleter 2006

:

Rusanda

31.03.2019 15:30

Banat

:

Delija

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh