• Aviv park Zrenjanin
  • Kuća zdravlja

Miloš Šućur šampion Balkana

U hali sportova „Tabor“ u Mariboru održano je prvenstvo Balkana u tekvondou. Učestvovalo je devet reprenzentacija sa 487 takmičara u kadetskim, juniorskim i seniorskim kategorijama.

Miloš Šućur sa trenerom Slavišom Perićem. Foto: DSN

U sastavu reprenzentacije Srbije nastupilo je i dvoje takmičara, članova Tekvondo kluba Zrenjanin.

Junior Miloš Šućur, u kategoriji do 68 kg, osvojio je zlatnu medalju, dok je Milica Vlaović u juniorskoj selekciji do 52 kg zauzela 5. mesto izgubivši borbu za medalju.

Miloš i Milica u Mariboru

Miloš je pobedio reprenzentativca Kosova, u drugom meču je pobedio domaćeg takmičara iz Slovenije i u finalu je bio bolji od takmičara iz Crne Gore.