• Pozorište Zrenjanin

Maksimalan poraz Kleka od Ljiga

Iako umorni od evropskog meča protiv grčkog Etnikosa, odbojkaši Spartaka prikazali su odličnu igru u maksimalnom trijumfu protiv Kleka.

Odbojka Klek

Odličan početak meča i vođstvo od 8:1 nagovestili su dobro izdanje Ljižana, koji su posebno bili inspirisani u napadu. Predvođeni Milanom Perićem i Radosavom Dojčilovićem, domaći su za svega 18 minuta poveli sa 1:0. Nastavio je Spartak i u nastavku da diktira tempo, a jedino u trećem setu gosti iz Kleka su, uglavnom preko Miloša Tomića, održavali minimalnu prednost. Ipak, odličan finiš Ljižanima je doneo preokret i zaslužen trijumf.

Spartak – Klek Srbijašume 3:0 (25:13, 25:21, 25:21)

Fordomanija

Dvorana: OŠ „Sava Kerković”. Gledalaca: 150. Sudije: Vladimir Simonović (Kragujevac) i Vladimir Cvetković (Beograd). Trajanje meča: 66 minuta.

SPARTAK: Duduj 10, Perić 15, Dojčilović 12, Lazarević 3, Radosavljević 9, Ilić 4, Janković (libero), Gajević, Todosijević, Vešović, Glavinić, Milovanović. Trener: Bogdan Veličković.

KLEK SRBIJAŠUME: Tomić 15, Ateljević 8, Tanović, Narančić 7, Roljić 9, Providžalo 2, Slavnić (libero), Grbić 2, Grče, Salatić, Đukanović, Stašević. Trener: Davor Ćuk.