I love Zrenjanin

  • Centar Lux
  • Univer export
  • Ultra Caffe
Sport

Maja Ognjenović na krovu sveta sa Ezačibašijem (VIDEO)

Maja Ognjenović, reprezentativka Srbije, osvojila je prvo mesto sa Ezačibašijem na jubilarnom, X Svetskom klupskom prvenstvu 2016, pošto je danas u finalu savladala Pomi Kazalmađore sa 3:2 (25:19, 20:25, 25:19, 22:25, 15:11).

ezacibasi

maja-ognjenovic-2

U utakmici za treće mesto na SP, koje je danas završeno u Manili, glavnom gradu Filipina, Vakifbank Istanbul (Milena Rašić) je pobedio Volero Cirih (Bojana Živković, Silvija Popović, Zoran Terzić, Željko Bulatović, Đorđe Gavran, Vladan Radonjić) sa 3:1 (25:14, 21:25, 25:22, 25:11).

PerSu marketi

?Tijana Boskovic?Maja Ognjennovic? #eczacibasivitra #volleyballplayer #TijanaBoskovic #Boskovic #MajaOgnjenovic #fivbwomenscwc

Видео запис корисника ?? Serbia Women’s Volleyball (@serbiavitra) дана


SENIORKE – X SVETSKO KLUPSKO PRVENSTVO 2016. – MANILA (ARENA AZIJA), FILIPINI (18. – 23. OKTOBAR):
A GRUPA:
1. KOLO – UTORAK, 18. OKTOBAR:
EZAČIBAŠI VITRA ISTANBUL (TUR) – POMI KAZALMAĐORE (ITA) 3:0 (25:17, 25: 18, 25:15)
REKSONA SESK RIO (BRA) – PSL MANILA (PHI) 3:0 (25.15, 25:13, 25:20)
2. KOLO:
SREDA, 19. OKTOBAR:
POMI KAZALMAĐORE (ITA) – REKSONA SESK RIO (BRA) 3:2 (17:25, 25:20, 25:20, 19:25, 18:16)
PETAK, 21. OKTOBAR:
EZAČIBAŠI VITRA ISTANBUL (TUR) – PSL MANILA (PHI) 3:1 (25:17, 25:17, 23:25, 25:14)
3. KOLO – ČETVRTAK, 20. OKTOBAR:
EZAČIBAŠI VITRA ISTANBUL (TUR) – REKSONA SESK RIO (BRA) 3:2 (25:27, 25:19, 22:25, 25:18, 15:11)
POMI KAZALMAĐORE (ITA) – PSL MANILA (PHI) 3:0 (25:19, 25:15, 25:21)
TABELA:
1. EZAČIBAŠI VITRA 3 3 0 9:3 8
2. POMI KAZALMAĐORE 3 2 1 6:5 5
3. REKSONA SESK 3 1 2 7:6 5
4. PSL MANILA 3 0 3 1:9 0

B GRUPA:
1. KOLO – UTORAK, 18. OKTOBAR:
VAKIFBANK ISTANBUL (TUR) – HISAMICU SPRINGS KOBE (JPN) 3:1 (25:15, 25:15, 29:31, 25:18)
VOLERO CIRIH (SUI) – BANGKOK GLAS (THA) 3:0 (25:21, 25:19, 25:23)
2. KOLO:
SREDA, 19. OKTOBAR:
VOLERO CIRIH (SUI) – HISAMICU SPRINGS KOBE (JPN) 3:0 (25:19, 25:15, 25:17)
PETAK, 21. OKTOBAR:
VAKIFBANK ISTANBUL (TUR) – BANGKOK GLAS (THA) 3:0 (25:19, 25:23, 25:18)
3. KOLO – ČETVRTAK, 20. OKTOBAR:
HISAMICU SPRINGS KOBE (JPN) – BANGKOK GLAS (THA) 3:0 (25:14, 25:18, 25:20)
VOLERO CIRIH (SUI) – VAKIFBANK ISTANBUL (TUR) 3:2 (25:22, 27:25, 16:25, 12:25, 16:14)
TABELA:
1. VOLERO 3 3 0 9:2 8
2. VAKIFBANK 3 2 1 8:4 7
3. HISAMICU 3 1 2 4:6 3
4. BANGKOK 3 0 3 0:9 0

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.

SUBOTA, 22. OKTOBAR:
POLUFINALE:
EZAČIBAŠI VITRA ISTANBUL (TUR) – VAKIFBANK ISTANBUL (TUR) 3:1 (25:23, 19:25, 25:17, 25:23)
POMI KAZALMAĐORE (ITA) – VOLERO CIRIH (SUI) 3:1 (25:27, 25:23, 25:17, 25:23)

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 5. – 8. MESTA:
REKSONA SESK RIO (BRA) – BANGKOK GLAS (THA) 3:0 (25:19, 25:15, 25:20)
HISAMICU SPRINGS KOBE (JPN) – PSL MANILA (PHI) 3:0 (25:15, 25:18, 25:21)

NEDELJA, 23. OKTOBAR:
FINALE:
EZAČIBAŠI VITRA ISTANBUL (TUR) – POMI KAZALMAĐORE (ITA) 3:2 (25:19, 20:25, 25:19, 22:25, 15:11)

ZA TREĆE MESTO:
VAKIFBANK ISTANBUL (TUR) – VOLERO CIRIH (SUI) 3:1 (25:14, 21:25, 25:22, 25:11)

ZA PETO MESTO:
REKSONA SESK RIO (BRA) – HISAMICU SPRINGS KOBE (JPN) 3:2 (20:25, 25:22, 25:15, 30:32, 15:7)

ZA SEDMO MESTO:
BANGKOK GLAS (THA) – PSL MANILA (PHI) 3:0 (25:16, 25:23, 25:20)

POJEDINAČNE NAGRADE:
MVP: TIJANA BOŠKOVIĆ (EZAČIBAŠI)
KOREKTOR: TIJANA BOŠKOVIĆ (EZAČIBAŠI)
TEHNIČAR: KARLI LOJD (POMI KAZALMAĐORE)
BLOKERI: MILENA RAŠIĆ (VAKIFBANK) I FOLUKE AKINRADEVO (VOLERO)
PRIMAČI: TING DŽU (VAKIFBANK) I TATJANA KOŠELJEVA (EZAČIBAŠI)
LIBERO: FABIJANA OLIVEIRA (REKSONA SESK RIO)

SENIORKE – FIVB – SVETSKA KLUPSKA PRVENSTVA – PLASMANI:
X SP 2016. – MANILA, FILIPINI (18. – 23. OKTOBAR):
1. EZAČIBAŠI VITRA ISTANBUL (TUR)
2. POMI KAZALMAĐORE (ITA)
3. VAKIFBANK ISTANBUL (TUR)
4. VOLERO CIRIH (SUI)
5. REKSONA SESK RIO (BRA)
6. HISAMICU SPRINGS KOBE (JPN)
7. BANGKOK GLAS (THA)
8. PSL MANILA (PHI)

IX SP 2015. – CIRIH, ŠVAJCARSKA (6. – 10. MAJ):
1. EZAČIBAŠI VITRA ISTANBUL (TUR)
2. DINAMO KRASNODAR (RUS)
3. VOLERO CIRIH (SUI)
4. REKSONA ADES (BRA)
5. MIRADOR (DOM)
5. HISAMICU SPRINGS (JPN)

VIII SP 2014. – CIRIH, ŠVAJCARSKA (07. – 11. MAJ):
1. DINAMO KAZANJ (RUS)
2. MOLIKO OSASKO (BRA)
3. SESI SP (BRA)
4. VOLERO CIRIH (SUI)
5. HISAMICU SPRINGS (JPN)
5. ALŽIR GSP (ALG)

VII SP 2013. – CIRIH, ŠVAJCARSKA (09. – 13. OKTOBAR):
1. VAKIFBANK ISTANBUL (TURSKA)
2. UNILEVER VOLEJ (BRAZIL)
3. GUANDONG EVERGRANDE (KINA)
4. VOLERO CIRIH (ŠVAJCARSKA)
5. AJOVA AJS (SAD)
5. KENIJA PRIZONS (KENIJA)

VI SP 2012. – DOHA, KATAR (13. – 19. OKTOBAR):
1. SOLIS NESTLE (BRA)
2. RABITA BAKU (AZE)
3. FENERBAHČE ISTANBUL (TUR)
4. LANČERAS DE KATANJO (PUR)
5. BOHAI BANK (CHN)
5. KENIJA PRIZONS (KEN)

V SP 2011. – DOHA, KATAR (08. – 14. OKTOBAR):
1. RABITA BAKU (AZERBEJDŽAN)
2. VAKIFBANK TTELEKOM ISTANBUL (TURSKA)
3. SOLIS NESTLE OSASKO (BRAZIL)
4. MIRADOR SANTO DOMINGO (DOMINIKANSKA REPUBLIKA)
5. KENIJA PRIZONS NAJROBI (KENIJA)
5. ČANG BANGKOK (TAJLAND)

IV SP 2010. – DOHA, KATAR (15. – 21. DECEMBAR):
1. FENERBAHČE ISTANBUL (TURSKA)
2. SOLIS OSASKO (BRAZIL)
3. FOPAPEDRETI BERGAMO (ITALIJA)
4. MIRADOR (DOMINIKANSKA REPUBLIKA)
5. FEDERBRAU (TAJLAND)
6. KENIJA PRIZONS (KENIJA)

III SP 1994. – SAO PAULO, BRAZIL (22. – 27. NOVEMBAR):
1. LEITE MOKA SAO PAULO (BRA)
2. PARMALAT MATERA (ITA)
3. BCN GUARUŽA (BRA)
4. URALOČKA SVERDLOVSK (RUS)
5. KAMAGUEJ (CUB)
6. EKOKLIR SUMIRAĐO (ITA)

II SP 1992. – JEZI, ANKONA I FABRIJANO, ITALIJA (15. – 21. NOVEMBAR):
1. IL MESAĐERO RAVENA (ITA)
2. AKVA DI FJORI MINAS (BRA)
3. URALOČKA JEKATERINBURG (RUS)
4. BRUMEL ANKONA (ITA)
5. KOLGEJT SAO KAETANO (BRA)
6. HITAČI (JPN)
7. KRAJSLER KALIFORNIJAS (USA)
8. POSTA (KEN)

I SP 1991. – SAO PAULO, BRAZIL (08. – 12. MAJ):
1. SADIA SAO PAULO (BRA)
2. KOLGEJT SAO KAETANO (BRA)
3. MLADOST ZAGREB (YUG)
4. OKI VERDI MODENA (ITA)
5. HITAČI (JPN)
6. JOGI ANKONA (ITA)
7. KRAJSLER (USA)
8. POSTA (KEN)

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh