• Basicline
  • Harmonija Zrenjanin

Lider iz Zemuna slavio u Kristalnoj dvorani, SAS ima za čim da žali

Lider na tabeli Druge futsal lige, ekipa Zemun Samo pravo,  slavio je u finišu utakmice u Kristalnoj dvorani nad domaćom ekipom KMF SAS.

SAS – ZEMUN SAMO PRAVO 3:5 (1:2)

Derbi meč je opravdao očekivanja, jedino krajnji rezultat nije kako su priželjkivali domaći navijači. Gosti su veoma rano pogodili mrežu domaćina, već u 2. minutu utakmice precizan je bio Mandić za 0:1! Da bi SAS još žešće napadao ali bez rezulata. Sve do 15. minuta meča kada je visoki Delić Savo bio precizan iz kaznenog udarca – 1:1.

A rezultatski preokret se desio u poslednjem minutu prvog dela utakmice kada je iskusni Vukoje na asistenciju Živanova smestio loptu u nebranjeni deo mreže gostiju za vođstvo – 2:1, što je ujedno bio i rezultat poluvremena.

Nastavak donosi još veća uzbuđenja. Gosti opet prvi pogađaju za izjednačenje na 2:2 preko Ramadanija, bivšeg igrača Pazove u 24. minutu. SAS nema nameru da se predaje a gol u 33. minutu je delo Radenkovića koji je dobio idealnu loptu od iskusnog Tomina.

Erupcija oduševljenja na tribinama međutim umesto da sigurnom igrom privedu utakmicu kraju igrači SAS-a greškama od gotovog prave veresiju! Prvo je Ramadani izjednačio rezultat na 3:3 dva minuta pre kraja meča. Da bi potom nastupio brodolom SAS – a, jer u poslednjem minutu sa petim igračem u terenu umesto golmana, jer Zemun kažnjava greške i golovima Lekića i Majstorovića gosti slave sa 3:5!

Da je ishod bio drugačiji na semaforu ne bi bilo nezasluženo, ovako domaćini imaju za čime da žale…

Zrenjanin – Kristalna dvorana. Gledalaca: oko 300. Sudije: Spasić Bojan, Stanković Dalibor i Martinović Marko (svi Lazarevac). Strelci: 0:1 Mandić u 3, 1:1 Delić u 15 /KU sa 10.m/, 2:1 Vukoje u 20, 2:2 Ramadani u 24, 3:2 Radenković u 33, 3:3 Ramadani u 38., 3:4 Lekić i 3:5 Majstorović u 40. minutu. Žuti kartoni: Lojpur, Tomin i Rodić (SAS), Mandić i Ramadani (Zemun Samo pravo).

Nagomilavanje prekršaja: SAS 10 (4-6), Zemun Samo pravo 11 (6-5).

SAS: RODIĆ, ŽIVANOV, ARANITOVIĆ, TOMIN, RADENKOVIĆ, Delić, Kulić, Škorić, Rašić, Vukoje, Lojpur, Milićev i Mandić. Trener: Milivoj Batinica.

ZEMUN Samo pravo: FILIPOVIĆ, RAMADANI, MANDIĆ, JANČEVSKI, LEKIĆ, Radulović, Vujasinović, Milosavljević, Inajetović, Majstrorović, Lazić, Marković i Petronijević. Trener: Marjanović Miroslav.

DRUGA FUTSAL LIGA – 20. KOLO

Subota, 13. april

BUJANOVAC: Zufo – Sopot 10:3 (5:0)

(S. Trojanović 4, 33, Petrović 7, 15, 38, Iseni 10, 28, Stefanović 12, 23, 36 – Milutinović 24, Ivić 33, Marinković (10m) 40)

Nedelja, 14. april

BEOGRAD: Banjica – Bečej 1:3 (0:2)

(Kanjevac 40 – Golub 13, Sekulić 16, Ćulum 25)

Ponedeljak, 15. april

PIROT: Pirot – Požarevac 3:3 (1:1)

(Nikolić 16, Pešić 24, Pejčić 26 – Milašinović 19, 32, Ranđelović 30)

LAZAREVAC: Kolubara – Ekonomac 2 2:3 (1:1)

(Lazarević 12, Simić 36 – Milivojević 7, Dimitrijević 27, Radenković 34)

Utorak, 16. april

ZRENjANIN: SAS – Zemun Samo pravo 3:5 (2:1)

(Delić 15 /KU 10.m/, Vukoje 20, i Radenković 33 – Mandić 3, Ramadani 24 i 38, Lekić 40, i Majstorović 40)