• Basicline

Lider lako sa Klekom

Odbojkaši Kleka zabeležili su peti uzastopni poraz, dok su igrači Crvene zvezde zabeležili i osmi uzastopni trijumf maksimalnim rezultatom u Viner Štetiše Super ligi.

Zvezda

„Crveno – beli“ su u 9. kolu savladali Klek Srbijašume rezultatom 3:0, po setovima 25:10, 25:15, 25:22, za svega 65 minuta igre.

Na Banjici igra „mačke i miša”. Oslabljeni Klečani nisu bili u stanju da pruže jači otpor Zvezdi, čiji je trener Kobiljski iskoristio priliku da promeša karte i sa desetoricom igrača u kombinaciji sačuva lidersku poziciju na kraju 2015. godine.

Crvena zvezda – Klek Srbijašume 3:0 (25:10, 25:15, 25:22)

USC „Voždovac” na Banjici. Gledalaca: 70. Sudije: I. Miljković (Beograd), I. Lazarević (Šabac). Trajanje meča: 65 minuta.

CRVENA ZVEZDA: Milutinović 9, Jakovljević 5, Stojsavljević 10, Munćan 3, Blagojević 15, Buculjević 3, Jevtić (libero), Škrbić 4, Gmitrović 7, Veljović 2, Đurđević, Štavlić. Trener: Dragan Kobiljski.

KLEK SRBIJAŠUME: Tomić 11, Ateljević 7, Tanović, Narančić 4, Đukanović 3, Providžalo 3, Stašević (libero), Grbić 1, Salatić 1, Petrović 1, Roljić. Trener: Davor Ćuk.