I love Zrenjanin portal

  • Zr oglasi
  • 3D gradjevinska kuca
  • Ultra Caffe
Sport

Protiv Futoga + 35: KK Proleter zabeležio jedanaestu pobedu u nizu

Neumoljivi su bili košarkaši Proletera protiv ekipe Futog Tupanjac MD, koja se bori za opstanak u Drugoj ligi Srbije.

U meču 23. kola Druge lige Srbije Zrenjaninci su pred oko 150 gledalaca u Kristalnoj dvorani deklasirali goste sa + 35 poena razlike. Ovo je bila jedanaesta pobeda u nizu izabranika trenera Slobodana Srezoskog.

Zahvaljujući ovoj pobedi „crveno – beli“ su i dalje u igri za poziciju br. 2 na tabeli, koja vodi u viši rang.

Fordomanija

Proleter – Futog 98:63

Po četvrtinama: (21:17, 27:18, 22:16, 28:12)

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

Proleter: Atanacković 18, Lambić 8, Subotić 14, Burić 10, Šućov 2, Lalić 12, Vico, Dugošija 6, Vrzina 1, Drekić 7, Božović 13, Obrenović 7.

Futog: Vučetić 2, Vujčić 2, Krstanović 7, Mihajlović 10, Ostojić 11, S. Vulin, Klisarić 3, M. Vulin 9, Savić 3, Kovačević 8, Prolić.

Rezultati odigranih utakmica 23. kola Druge muške košarkaške lige Srbije:

Čajetina:ZlatiborKolubara:
S. Mitrovica:SremRtanj:
Velika Plana:PlanaJagodina53:52
Kragujevac:Radnički 1950Mladost:
Zrenjanin:ProleterFutog98:63
Pirot:PirotVojvodina:
Užice:SlobodaNapredak97:69

Tabela Druge lige:

1.Vojvodina2219341KLS
2.Proleter2318541KLS
3.Zlatibor2218440
4.Napredak2315838
5.Pirot2215737
6.Radnički 19502214836
7.Sloboda23131036
8.Mladost22101232
9.Plana23101333
10.Kolubara2281430
11.Futog2361729PMRL
12.Rtanj2251727PMRL
13.Jagodina2341927PMRL
14.Srem2222024PMRL

RASPORED DO KRAJA PRVENSTVA

24. kolo: 1. april Vojvodina – Proleter
25. kolo: 8. april: Proleter  – Napredak Bosphorus
26. kolo: 22. april: Sloboda – Proleter

Košarkaši Proletera u narednom kolu igraju protiv Vojvodine. „Crveno – beli“ su u jesenjem delu šampionata slavili u Kristalnoj dvorani sa pola koša razlike (91:90), a taj podvig pokušaće da ponove 1. aprila u Novom Sadu. Posle toga u goste dolazi neugodni Napredak Bosphorus, koji je jesenas slavio protiv Proletera.

U poslednjem kolu, 22. aprila, Proleter gostuje Slobodi.

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh