I love Zrenjanin portal

  • Nexe
  • Univer export
  • Harmonija Zrenjanin
Sport

Vojvodina prekinula fantastičnu seriju od 11 uzastopnih pobeda Proletera

Košarkaši Proletera su poraženi sinoć u Novom Sadu od vodeće Vojvodine, koja je ovom pobedom osigurala šampionsku titulu u Drugoj ligi Srbije i plasman u viši rang.

Zrenjaninci su na taj način, dva kola pre kraja, praktično izgubili šansu da osvoje jedno od prva dva mesta, koje obezbeđuju plasman u viši rang. Pored Vojvodine, od sledeće sezone će u eliti igrati i Zlatibor.

VOJVODINA – PROLETER NAFTAGAS 102 : 77

Po četvrtinama: ( 22:15, 41:20, 19:25, 20:17 ). Sudije: Mazic Milan, Arsić Aleksandar, Marković Ljubomir. Delegat: Husović Boris. Gledalaca: 250.

PerSu marketi

KK PROLETER: Atanacković 7, Lambić 12, Subotić 16, Burić 12, Šućov, Lalić 21, Vico, Dugošija, Vrzina, Drekić, Božović 5, Obrenović 4.

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

Rezultati odigranih utakmica 24. kola Druge muške košarkaške lige Srbije:

Lazarevac:KolubaraSloboda91:86
Aleksinac:NapredakPirot81:66
Novi Sad:VojvodinaNaftagas102
:77
Futog:FutogRadnički 195073:86
S. Palanka:MladostPlana77:72
Jagodina:JagodinaSrem107:60
Boljevac:RtanjZlatibor66:78

Tabela:

1.Vojvodina2421345KLS
2.Zlatibor2420444KLS
3.Proleter2418642
4.Radnički 19502416840
5.Napredak2416840
6.Pirot2415939
7.Sloboda24131137
8.Mladost24111335
9.Plana24101434
10.Kolubara2491533
11.Futog2461830PMRL
12.Rtanj2451929PMRL
13.Jagodina2451929PMRL
14.Srem2432127PMRL

 

Proleter u narednom kolu (10. april) ide u goste Napretku, a u poslednjem kolu (22. april) dočekuje ekipu Slobode.

 

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh