I love Zrenjanin portal

  • Zr oglasi
  • 3D gradjevinska kuca
  • Harmonija Zrenjanin
Sport

Deseta uzastopna pobeda KK Proleter: Šou Slobodana Lalića u Smederevskoj Palanci

KK Proleter je proslavio desetu uzastopnu pobedu, a ovoga puta je zabeležen više nego ubedljiv trijumf protiv ekipe Mladosti u Smederevskoj Palanci.

Od samog starta košarkaši Proletera su nametnuli svoj ritam i počeli da „melju“ odbranu domaćih. Svoj šou program u Smederevskoj Palanci imao je Slobodan Lalić (33 poena uz index 36), a odlično su ga pratili Atanacković 17, Subotić 17 i Lambić 14.

MLADOST SP – PROLETER NAFTAGAS 75 : 90 ( 13:28, 26:20, 21:24, 15:18 )

KK Proleter: Atanacković 17, Lambić 14, Subotić 17, Burić 2, Šućov 3, Lalić 33, Vico, Dugošija 1, Vrzina, Drekić, Božović, Obrenović 2.

I Taxi Zrenjanin

Rezultati odigranih utakmica 22. kola Druge muške košarkaške lige Srbije:

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.
Lazarevac:KolubaraNapredak74:81
Novi Sad:VojvodinaSloboda99:71
Futog:FutogPirot77:95
S. Palanka:MladostProleter75:90
Jagodina:JagodinaRadnički 195081:77
Boljevac:RtanjPlana54:51
Čajetina:ZlatiborSrem110:80

Tabela Druge lige:

1.Vojvodina2219341KLS
2.Zlatibor2218440KLS
3.Proleter2217539
4.Napredak2215737
5.Pirot2215737
6.Radnički 19502214836
7.Sloboda22121034
8.Mladost22101232
9.Plana2291331
10.Kolubara2281430
11.Futog2261628PMRL
12.Rtanj2251727PMRL
13.Jagodina2241826PMRL
14.Srem2222024PMRL

 

Do kraja prvenstva su ostala samo 4. kola. Prva dva mesta vode u viši rang, a Zrenjaninci „dišu za vrat“ drugoplasiranom Zlatiboru i imaju šanse da se umešaju u borbu za viši rang.

RASPORED DO KRAJA PRVENSTVA

23. kolo: 25.03. Proleter  – Futog Tupanjac MD
24. kolo: 01.04. Vojvodina – Proleter
25. kolo: 08.04. Proleter – Napredak Bosphorus
26. kolo: 22.04. Sloboda – Proleter 

Zlatibor ima nešto lakši raspored:

23. kolo: 25.03. Zlatibor – Kolubara LA 2003
24. kolo: 01.04 Rtanj – Zlatibor
25. kolo: 08.04. Zlatibor – Jagodina
26. kolo: 22.04. Mladost – Zlatibor

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh