I love Zrenjanin portal

  • Zr oglasi
  • Univer export
  • Ultra Caffe
Sport

Deseta uzastopna pobeda KK Proleter: Šou Slobodana Lalića u Smederevskoj Palanci

KK Proleter je proslavio desetu uzastopnu pobedu, a ovoga puta je zabeležen više nego ubedljiv trijumf protiv ekipe Mladosti u Smederevskoj Palanci.

Od samog starta košarkaši Proletera su nametnuli svoj ritam i počeli da „melju“ odbranu domaćih. Svoj šou program u Smederevskoj Palanci imao je Slobodan Lalić (33 poena uz index 36), a odlično su ga pratili Atanacković 17, Subotić 17 i Lambić 14.

MLADOST SP – PROLETER NAFTAGAS 75 : 90 ( 13:28, 26:20, 21:24, 15:18 )

KK Proleter: Atanacković 17, Lambić 14, Subotić 17, Burić 2, Šućov 3, Lalić 33, Vico, Dugošija 1, Vrzina, Drekić, Božović, Obrenović 2.

Fordomanija

Rezultati odigranih utakmica 22. kola Druge muške košarkaške lige Srbije:

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.
Lazarevac:KolubaraNapredak74:81
Novi Sad:VojvodinaSloboda99:71
Futog:FutogPirot77:95
S. Palanka:MladostProleter75:90
Jagodina:JagodinaRadnički 195081:77
Boljevac:RtanjPlana54:51
Čajetina:ZlatiborSrem110:80

Tabela Druge lige:

1.Vojvodina2219341KLS
2.Zlatibor2218440KLS
3.Proleter2217539
4.Napredak2215737
5.Pirot2215737
6.Radnički 19502214836
7.Sloboda22121034
8.Mladost22101232
9.Plana2291331
10.Kolubara2281430
11.Futog2261628PMRL
12.Rtanj2251727PMRL
13.Jagodina2241826PMRL
14.Srem2222024PMRL

 

Do kraja prvenstva su ostala samo 4. kola. Prva dva mesta vode u viši rang, a Zrenjaninci „dišu za vrat“ drugoplasiranom Zlatiboru i imaju šanse da se umešaju u borbu za viši rang.

RASPORED DO KRAJA PRVENSTVA

23. kolo: 25.03. Proleter  – Futog Tupanjac MD
24. kolo: 01.04. Vojvodina – Proleter
25. kolo: 08.04. Proleter – Napredak Bosphorus
26. kolo: 22.04. Sloboda – Proleter 

Zlatibor ima nešto lakši raspored:

23. kolo: 25.03. Zlatibor – Kolubara LA 2003
24. kolo: 01.04 Rtanj – Zlatibor
25. kolo: 08.04. Zlatibor – Jagodina
26. kolo: 22.04. Mladost – Zlatibor

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh