I love Zrenjanin portal

  • Zr oglasi
  • Univer export
  • Ultra Caffe
Sport

Bajin posle Obrenovca: Sve je u našim rukama

U 21. kolu Druge lige Srbije košarkaši Proletera su poraženi u Obrenovcu od ekipe Radničkog rezultatom 88 : 75 ( 22:15, 19:24, 25:17, 22:19 ).

KosarkaNajbolji igrač utakmice bio je Zrenjaninac Stefan Atanacković, a u ekipi Proletera su bili raspoloženi još samo  Mišo Martinović i Milan Marković. Ovo je četvrti prolećni poraz „crveno – belih“, od ukupno 8 odigranih utakmica u drugom delu sezone. Do kraja šampionata je ostalo 5 utakmica, a Proleter sada ima znatno manje  šanse da se vrati u prvoligaško društvo.

– Ipak je sve i dalje u našim rukama. Imamo mnogo bolji raspored od naših konkurenata. Spartak, sa druge strane ima izuzetno težak raspored. Ključna će biti utakmica 5. aprila protiv Kolubare, u Lazarevcu. U gostima slabije igramo, jer imamo ekipu kojoj fali iskustvo. Martinović četiri nedelje nije trenirao zbog povrede, već je samo igrao utakmice. Sada se potpuno oporavio i od njega očekujem da pruži maksimum u finišu prvenstva. Subotić je bio u sastavu ekipe, ali zbog povrede nije ulazio na teren. Očekujem da već protiv Beovuka u sledećem kolu bude onaj stari – rekao je trener KK Proleter, Zoran Bajin.

Do kraja sezone „crveno – beli“ igraju protiv Beovuka 72, Kolubare, Morave, Železničara i Mladosti (Č).

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.
Fordomanija

PROLETER: Atanacković 23, Budimir, Blanuša 3, Knežević 7, Subotić Pavlović, Martinović 10, Orlić, Nikolić 9, Marković 10, Filipović 9, Božović 4.

Rezultati odigranih utakmica 21 . kola Druge lige Srbije za košarkaše:

Vladičin Han:MoravaPirot78: 72
Lazarevac:Kolubara LA 2003Železničar89: 82
Beograd:Beovuk 72Mladost (Č)ponedeljak
Obrenovac:RadničkiProleter Naftagas88: 75
Subotica:SpartakŠabac89: 78
Novi Sad:VojvodinaMladost (Z)73: 72
Aleksinac:Napredak Maxi COJagodina88: 78

Tabela:

1.Jagodina2116537
2.Spartak2115636
3.Kolubara LA 20032114735
4.Proleter Naftagas2113834
5.Vojvodina2112933
6.Radnički21111032
7.Pirot21101131
8.Napredak (A)21101131
9.Morava21101131
10.Mladost (Z)2191230
11.Beovuk 722091129
12.Šabac2171428
13.Železničar2151626
14.Mladost (Č)2051525

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh