I love Zrenjanin portal

  • 3D gradjevinska kuca
  • Pozorište Zrenjanin
Sport

„Crveno – beli“ održali košarkaški čas Akademcima

Pretposlednje kolo Druge košarkaške lige donelo je košarkašima Proletera rutinsku pobedu u Kristalnoj dvorani protiv ekipe Akademika iz Srbobrana rezultatom 82:76 .

Domaći su krenuli furiozno i stigli do vođstva od 32:18, ali su u drugom periodu dozvolili gostima iz Srbobrana da se razigraju i stignu na samo 3 poena zaostatka, 46:43. Ekipa trenera Bajina je u finišu odigrala taktički zrelo i na kraju slavila sa zasluženih 82:76.

Proleter: Atanacković 15, Lambić 16, Klisarić, Burić 9, Panić, Lalić 17, Šućov 18, Vržina, Stanivuk, Stratakis 7, Grujić.

PerSu marketi

Rezultati utakmica 25. kola:

Smederevo:SmederevoŽarkovo70:89
Aleksinac:NapredakKolubara87:102
Arilje:KlikSloboda81:93
Pirot:PirotMladost69:82
Zrenjanin:ProleterAkademik82:76
V. Plana:PlanaKonstantin
N. Pazar:Novi PazarZdravlje

Tabela:

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.
1.SlobodaUžice2522347
2.MladostSmederevska Palanka2519644
3.Novi PazarNovi Pazar2419543
4.PirotPirot25151040
5.ŽarkovoŽarkovo25141139
6.ProleterZrenjanin25141139
7.NapredakAleksinac25131238
8.KlikArilje25131238
9.ZdravljeLeskovac24111335
10.KolubaraLazarevac25101535
11.PlanaVelika Plana2491533
12.AkademikSrbobran2571832
13.KonstantinNiš2451929
14.Smederevo 1953Smederevo2522327


Košarkaši Proletera u sledećem kolu igraju protiv Mladosti u Smederevskoj Palanci.

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh