I love Zrenjanin

  • Centar Lux
  • 3D gradjevinska kuca
  • Kuća zdravlja
Sport

Kompletna satnica naših olimpijaca u Brazilu

Olimpijski tim Srbije u Rio de Žaneiru broji 103 člana.

Jovana Brakočević u društvu Borisa Bekera

Jovana Brakočević u društvu Borisa Bekera

Srpski sportisti će se boriti u 14 sportova (od toga 54 u 11 pojedinačnih sportova – atletika 12, biciklizam 2, veslanje 4, kajak 10, plivanje 4, rvanje 3, stoni tenis 1, streljaštvo 9, tekvondo 2, tenis 6, džudo 1, kao i 49 takmičara u četiri tima u tri ekipna sporta: vaterpolisti 13, košarkašice 12, košarkaši 12, odbojkašice 12).

DONOSIMO VAM CELOKUPAN KALENDAR, odnosno SATNICU takmičenja svih srpskih sportista.

Fordomanija

VAŽNA NAPOMENA – na ovu satnicu dodajte +5 časova, jer je reč o vremenu u Brazilu. Takođe, moguće je da će doći do pomeranja satnice, koju smo dobili od Olimpijskog komiteta Srbije.

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.

U agendi su dati: dan, datum, vreme takmičenja, sport, disciplina, sportista.

Kalendar takmičenja – TIM SRBIJE – Rio 2016

1. DAN (subota, 6. avgust):

od 8.30 do 9.20 – streljaštvo/10m vazd. puška – kvalifikacije žene/ Andrea Arsović, Ivana Maksimović
od 9 do 11h – vaterpolo Srbija – Mađarska
od 9.30 do 15.57h – biciklizam/drumska trka – Ivan Stević
od 9.45 do 11.15 – stoni tenis/singl/prelim. – Aleksandar Karakašević
od 10.30 do 11h streljaštvo/10m vazdušna puška – FINALE – Andrea Arsović, Ivana Maksimović
od 10.30 do 11h – veslanje M2/kvalifikacije – M. Vasić/N. Beđik
od 10.45 do 16.30 – tenis singl/ 1. kolo/singl/Đoković,Troicki, Ana Ivanović, Jelena Janković
od 10.45 do 16.30 – tenis dubl/1. kolo – A. Krunić/J. Janković
od 10.45 do 16.30 – tenis dubl/1. kolo N. Zimonjić/N. Đoković
od 11.30 do 12.00 – veslanje M2x/kvalifikacije M. Marjanović/A. Šljukić
od 13 do 14.15 – streljaštvo/10m vazd. pištolj/kvalifikacije – Damir Mikec, Dimitrije Grgić
od 13.48 do 14.15 – plivanje/400m slobodno/kvalifikacije – Velimir Sjepanović
od 14.18 do 14.50 – plivanje/400m mešovito/kvalifikacije – Anja Crevar
od 14.53 do 15.14 – plivanje/100m prsno/ kvalifikacije – Čaba Silađi
od 15.30 do 16 – streljaštvo/10m vazd. pištolj/ FINALE – Damir Mikec, Dimitrije Grgić
od 16 do 17.30 – stoni tenis/singl/1. kolo – Aleksandar Karakašević
od 18.45 do 23.00 – tenis singl/1. kolo – centralni teren (svi teniseri)
od 22.24 do 22.32 plivanje 400m slobodno/FINALE – Velimir Sjepanović
od 22.30 do 00.00 – košarka Venecuela – Srbija (1. kolo, muškarci)
od 22.35 do 00.20 – odbojka Srbija – Italija (žene)
od 22.45 do 22.53 – plivanje/400m mešovito – FINALE – Anja Crevar
od 23.06 do 23.16 – plivanje 100m prsno – 1/2F – Čaba Silađi

Slobodan Nikic

Slobodan Nikić

2. DAN (nedelja, 7. avgust)
za tenisere će naknadno biti objavljena satnica

od 9 do 9.50 – streljaštvo/10m vazd. pištolj/kvalifikacije – Bobana Veličković, Zorana Arunović
od 9.30 do 9.40 – veslanje M2/repesaž – M. Vasić/N. Beđik
od 9.50 do 10.00 veslanje M2x – repesaž M. Marjanović/A. Šljukić
od 10 do 12.00 – stoni tenis/singl 2. kolo – Aleksandar Karakašević
od 11 do 11.30 – streljaštvo/10m vazd. pištolj – FINALE – B. Veličković, Z. Arunović
od 13.21 do 13.49 – plivanje/200m slobodno/kvalifikacije – Velimir Stjepanović
od 14.15 do 16h – košarka Srbija – Španija (žene)
od 14.30 do 16.30 – stoni tenis/singl 2. kolo – Aleksandar Karakašević
od 20 do 22 – stoni tenis/singl 3. kolo – Aleksandar Karakašević
od 22.08 do 22.21h – plivanje/200m slobodno – 1/2F – Velimir Stjepanović
od 22.47 do 22.52h – plivanje/100m prsno – FINALE – Čaba Silađi

Plivačica Katarina Simonović

Plivačica Katarina Simonović

3. DAN (ponedeljak, 8. avgust)

od 9 do 10.15 – streljaštvo/10m vazd. puška/kvalifikacije – M. Stefanović, M. Sebić
od12 do 12.30 – streljaštvo/10m vazdušna puška FINALE – Stefanović, Sebić
od 13.00 do 13.22 – plivanje/200m slobodno/kvalifikacije – Katarina Simonović
od 9 do 11h – vaterpolo Srbija – Grčka
od 13.50 do 14.11 – plivanje/200m mešovito – kvalifikacije – Anja Crevar
od 14.15 do 16h – košarka Srbija – Kanada (žene)
od 14.15 do 16h – košarka – Srbija – Australija (muškarci)
od 17 do 18h – stoni tenis/singl 4. kolo – Aleksandar Karakašević
od 17.05 do 18.50 – odbojka Srbija – Portoriko (žene)
od 22.00 do 22.13h – plivanje/200m slobodno – 1/2 finale – Katarina Simonović
od 22.16 do 22.22h – plivanje/200m slobodno – FINALE – Velimir Stjepanović
od 23.25 do 23.48 – plivanje/200m mešovito – 1/2 finale – Anja Crevar

4. DAN (utorak, 9. avgust)

od 9 do 11.30 – streljaštvo 25m MK pištolj/precizna/kvalifikacije – B. Veličković, Z. Arunović
od 9.50 do 10.10 – veslanje M2- 1/2 finale M. Vasić/N. Beđik
od 10.30 do – 10.50 veslanje M2x 1/2 finale M. Marjanović/A. Šljukić
od 10.45 do 16.30 – tenis dubl – 1/4 finale – N. Zimonjić/N. Đoković
od 10.45 do 16.30 – tenis dubl – 2. kolo/1/4 finale – A. Krunić/J. Janković
od 12 do 14 – streljaštvo 25m MK pištolj/brza/kvalifikacije – B. Veličković, Z. Arunović
od 13.00 do 13.22 – plivanje/100m slobodno/kvalifikacije – Velimir Stjepanović
od 15.30 do 16.15 – streljaštvo/25m MK pištolj – FINALE – B. Veličković, Z. Arunović
od 16 do 18 – stoni tenis/singl 1/4 finale – Aleksandar Karakašević
od 22 do 22.10 – plivanje/100m slobodno – 1/2 finale – Velimir Stjepanović
od 22.13 do 22.19 – plivanje/200m slobodno – FINALE – Katarina Simonović
od 23.23 do 23.29 – plivanje/200m mešovito – FINALE – Anja Crevar

5. DAN (sreda, 10. avgust)

od 9 do 10.30 – streljaštvo/50m MK pištolj/kvalifikacije – Damir Mikec, Dimitrije Grgić
od 10 do 10.30 džudo/90kg – eliminacije i 1/4 finale Aleksandar Kukolj
od 12 do 12.30 – streljaštvo/50m MK pištolj – FINALE – Damir Mikec, Dimitrije Grgić
od 14.15 do 16h – košarka Srbija – Francuska (muškarci)
od 15 do 16.45h – odbojka Srbija – SAD (žene)
od 15.30 do 16.40 – džudo/90kg – repesaž (A, B) 1/2 finale (A, B) Aleksandar Kukolj
od 15.30 do 18.30 – košarka Srbija – SAD (žene)
od 16.40 do 17.20 džudo/90kg – 3/4. mesto (A, B) Aleksandar Kukolj
od 17.20 do 17.40 džudo/90kg – FINALE Aleksandar Kukolj
od 19.30 do 21.30 – vaterpolo Srbija – Brazil
od 22.57 do 23.02 – plivanje/100m slobodno – FINALE – Velimir Stjepanović

6. DAN (četvrtak, 11. avgust)
za ovaj dan predviđena su polufinala (žene) i četvrtfinala (muškarci) u tenisu (singl)

od 8.30 do 8.40 – veslanje M2- FINALE B – M. Vasić/N. Beđik
od 8.50 do 9h – veslanje M2x FINALE B – M. Marjanović/A. Šljukić
od 9 do10.45 – streljaštvo/50m puška trostav/kvalifikacije – Andrea Arsović, Ivana Maksimović
od 10 do 10.20 – veslanje M2 – FINALE A M. Vasić/N. Beđik
od 10 do 12h – stoni tenis 1/2 finale – Aleksandar Karakašević
od 10.40 do 10.50 – veslanje M2x FINALE A M. Marjanović/A. Šljukić
od 12 do 13h – streljaštvo 50m puška trostav – FINALE – Andrea Arsović, Ivana Maksimović
od 20.30 do 21.30 stoni tenis singl 3-4. mesto – Aleksandar Karakašević
od 21.30 do 22.30 stoni tenis singl FINALE – Aleksandar Karakašević

7. DAN (petak, 12. avgust)
u tenisu su predviđeni finale u muškom dublu i polufinale u muškom singlu

od 9 do 9.50 – streljaštvo/50m puška ležeći/kvalifikacije – S. Pletikosić, M. Stefanović, M. Sebić
od 9.30 do 11.15 – odbojka Srbija – Kina (žene)
od 11 do 11.30 – streljaštvo/50m puška ležeći/FINALE – S. Pletikosić, M. Stefanović, M. Sebić
od 12.15 do 14h – košarka Srbija – Kina (žene)
od 19 do 21h – košarka Srbija – SAD (muškarci)
od 20.30 do 20.56 – atletika/1500m – kvalifikacije – Amela Terzić
od 22.10 do 00.10 – vaterpolo Srbija – Australija (muškarci)

8. DAN (subota, 13. avgust)

od 11 do 11.49 – atletika/400m kvalifikacije – Tamara Salaški
od 12h – tenis singl/FINALE – žene

9. DAN (nedelja, 14. avgust)

od 9 do 11.45 – streljaštvo/50m puška trostav/kvalifikacije – S. Pletikosić, M. Stefanović, M. Sebić
od 9.30 do 11.15 – odbojka Srbija – Holandija (žene)
od 9.30 do 12.30 – atletika maraton – Ana Subotić, Olivera Jevtić
od 10 do 10.30 – rvanje GR 59kg – kvalifikacije Kristijan Fris
od 10 do 10.30 – rvanje GR 75kg – kvalifikacije Viktor Nemeš
od 10.30 do 13h – rvanje GR 59kg – eliminacije Kristijan Fris
od 10.30 do 13h – rvanje GR 75kg – eliminacije Viktor Nemeš
od 12 h – tenis singl – FINALE – muškarci
od 12h – tenis dubl – FINALE – žene
od 12h – tenis miks dubl – FINALE
od 13 do 14h – streljaštvo/50m puška trostav/FINALE – S. Pletikosić, M. Stefanović, M. Sebić
od 19.30 do 21.30 – vaterpolo Srbija – Japan
od 15.30 do 17.30 – košarka Srbija – Senegal (žene)
od 17 do 17.15 – rvanje GR 59kg – 3/4. mesto Kristijan Fris
od 17.15 do 17.30 – rvanje GR 59kg – 3/4. mesto Kristijan Fris
od 17.30 do 17.45 – rvanje GR 59kg – FINALE
od 18 do 18.15 – rvanje GR 75kg – 3/4. mesto Viktor Nemeš
od 18.15 do 18.30 – rvanje GR 75kg – 3/4. mesto Viktor Nemeš
od 18.30 do 18.45 rvanje GR 75kg – FINALE
od 20.35 do 20.50 – atletika 400m – 1/2 finale – Tamara Salaški
od 21.30 do 21.45 atletika 1500m – 1/2 finale – Amela Terzić
od 22.30 do 00.00 košarka – Srbija – Kina (muškarci)

10. DAN (ponedeljak, 15. avgust)

od 9.24 do 9.38 – kajak K2 500m – kvalifikacije – N. Moldovan, M. Starović
od 9.38 do 10.06 – kajak K1 200m – kvalifikacije – O. Moldovan
od 10.06 do 10.30 – kajak K1 1000 – kvalifikacije – D. Pajić
odg 10.46 do 11.00 – kajak K2 500m – 1/2 finale – N. Moldovan, M. Starović
od 11.00 do 11.14 – kajak K1 200m – 1/2 finale – O. Moldovan
od 11.14 do 11.30 – kajak K1 1000m – 1/2 finale – D. Pajić
od 20.30 do 21.22 – atletika disk – kvalifikacije – Dragana Tomašević
od 20.40 do 21.13 atletika 110m prepone – kvalifikacije – Milan Ristić
od 22.45 do 22.46 – atletika 400m – FINALE (Tamara Salaški)

11. DAN (utorak, 16. avgust)
igraće se četvrtfinalni mečevi u ženskoj košarci, ženskoj odbojci i muškom vaterpolu. Ima nekoliko termina mečeva.

od 9.16 do 9.23 – kajak K2 500m – FINALE B – N. Moldovan, M. Starović
od 9.23 do 9.30 – kajak K2 500m – FINALE A – N. Moldovan, M. Starović
od 9.40 do 9.47 – kajak K1 200m – FINALE B – O. Moldovan
od 9.47 do 9.54 – kajak K1 200m – FINALE A – O. Moldovan
od 10.00 do 10.30 – rvanje GR 66kg – kvalifikacije Davor Štefanek
od 11.00 13.00 košarka – žene ČETVRTFINALE
od 10.00 do 12.00 – odbojka ČETVRTFINALE
od 10.04 do 10.12 – kajak K1 1000m – FINALE B – D. Pajić
od 10.30 do 13h – rvanje GR 66kg – eliminacije Davor Štefanek
od 11 do 13h – vaterpolo ČETVRTFINALE (prvi par)
od 11.20 do 12.25 – atletika disk – FINALE (Dragana Tomašević)
od 12.20 do 14.20 – vaterpolo ČETVRTFINALE (drugi par)
od 14.30 do 16.30 – košarka ŽENE ČETVRTFINALE
od 14 do 16 – odbojka žene ČETVRTFINALE
od 15.10 do 17.10 – vaterpolo ČETVRTFINALE (treći par)
od 16.30 do 18.30 – vaterpolo ČETVRTFINALE (četvrti par)
od 17.30 do 17.45 – rvanje GR 66kg – FINALE (Davor Štefanek)
od 18.45 do 20.45 košarka – žene 1/4 finale
od 18 do 20h – odbojka 1/4 finale
od 20.40 do 20.57 – atletika 110m prepone – 1/2 finale (Milan Ristić)
od 21.05 do 22.17 – atletika dalj – kvalifikacije – Ivana Španović
od 22.15 do 00.15 – košarka – žene 1/4 finale
od 22.15 do 00.15 – odbojka 1/4 finale 4
od 22.30 do 22.34 – atletika 1500m – FINALE (Amela Terzić)
od 22.45 do 22.46 – atletika 110m prepone – FINALE (Milan Ristić)

Ivana spanovic

Ivana Španović

12. DAN (sreda, 17. avgust)

od 9 do 9.15 – tekvondo – 49kg preliminarne borbe – Tijana Bogdanović
od 9 do 9.16 – kajak K2 1000m – kvalifikacije – M. Tomićević, M. Zorić
od 9.30 do 9.55 – atletika desetoboj 100m – Mihail Dudaš
od 9.37 do 9.51 – kajak K2 200m – kvalifikacije – N. Grujić, M. Novaković
od 9.51 do 10.12 – kajak K1 500m – kvalifikacije – D. Ružičić-Benedek
od 10.12 do 10.20 – kajak K2 1000m – 1/2 finale – M. Tomićević, M. Zorić
od 10.34 do 10.48 – kajak K2 200m – 1/2 finale – N. Grujić, M. Novaković
od 10.35 do 11.39 atletika desetoboj dalj – Mihail Dudaš
od 10.48 do 11.02 kajak K1 500m – 1/2 finale 1 i 2 – D. Ružičić-Benedek
od 10.55 do 11.37 – atletika 800m kvalifikacije – Amela Terzić
od 11 do 12.45 košarka – muškarci 1/4 finale
od 12.15 do 13.03 – atletika desetoboj kugla – Mihail Dudaš
od 14.30 do 16.15 košarka – muškarci 1/4 finale
(15.00 15.15 tekvondo -49kg 1/4 finale Tijana Bogdanović
15.30 15.45 tekvondo -49kg 1/4 finale Tijana Bogdanović
16.00 16.15 tekvondo -49kg 1/4 finale Tijana Bogdanović
16.30 16.45 tekvondo -49kg 1/4 finale Tijana Bogdanović
17.00 17.15 tekvondo -49kg 1/2 finale Tijana Bogdanović
17.30 17.45 tekvondo -49kg 1/2 finale Tijana Bogdanović)
od 17.45 do 20.21 – atletika desetoboj vis – Mihail Dudaš
od 18.45 do 20.30 košarka – muškarci 1/4 finale
od 21 do 21.15 tekvondo – 49kg – borba za medalje (Tijana Bogdanović)
od 21.15 do 22.40 – atletika/skok u dalj – FINALE – Ivana Španović
od 21.20 do 21.45 – atletika desetoboj 400m – Mihail Dudaš
od 22 do 22.15 – tekvondo – 49 kg – FINALE (Tijana Bogdanović)
od 22.15 do 00.00 košarka – muškarci 1/4 finale

13. DAN (četvrtak, 18. avgust)

od 9h do 9.08 – kajak K2 1000m – FINALE A – M Tomićević, M. Zorić
od 9.30 do 9.55 – atletika desetoboj 110m prepone – Mihail Dudaš
od 9.32 do 9.39 – kajak K2 200m – FINALE B – N. Grujić, M. Novaković
od 9.46 kajak K2 200m – FINALE A – N. Grujić, M. Novaković
od 9.55 do 10.43 – atletika kugla – kvalifikacije – Asmir Kolašinac
od 9.59 do 10.10 – kajak K1 500m – FINALE A i B – D. Ružičić-Benedek
od 10.25 do 11.13 – atletika desetoboj disk grupa A – Mihail Dudaš
od 11 do 13h – vaterpolo 5-8. mesto
od 11.40 do 12.28 – atletika desetoboj disk grupa B – Mihail Dudaš
od 12.20 do 14.20 – vaterpolo 1/2 finale
od 13 do 15h – odbojka 1/2 finale (žene)
od 13.25 do 16.25 – atletika desetoboj skok motkom – Mihail Dudaš
od 15 do 17h košarka – 1/2 finale (žene)
od 15.10 do 17.10 – vaterpolo 5-8. mesto
od 19 do 21h – košarka – žene 1/2 finale
od 16.30 do 18.30 – vaterpolo 1/2 finale
od 18.35 do 19.20 – atletika desetoboj koplje grupa A – Mihail Dudaš
od 19.45 do20.30 atletika desetoboj koplje grupa B – Mihail Dudaš
od 20.30 do 21.35 atletika kugla – FINALE (Asmir Kolašinac)
od 21.15 do 21.33 atletika 800m – 1/2 finale (Amela Terzić)
od 21.45 do 22.01 – atletika desetoboj 1500m – Mihail Dudaš
od 22.15 do 00.15 – odbojka 1/2 finale (žene)

14. DAN (petak, 19. avgust)

od 8 do 12.20h – atletika 50km hodanje – P. Filipović, N. Filipović, V. Savanović
od 9 do 9.21h – kajak K1 200m – kvalifikacije – M. Novaković
od 9.37 9.51h – kajak K4 500m – kvalifikacije – N. Moldovan, M. Starović, D. Ružičić-Benedek, O. Moldovan
od 10.07 do 10.21h – kajak K1 200m – 1/2 finale – M. Novaković
od 10.29 do 10.36h – kajak K4 500m – 1/2 finale – N. Moldovan, M. Starović, D. Ružičić-Benedek, O. Moldovan
od 9.56 do 10.07h – kajak K4 1000m – kvalifikacije – M. Tomićević, M. Zorić, D. Pajić, V. Torubarov
od 10.36 do 10.44h – kajak K4 1000m – 1/2 finale 1 – M. Tomićević, M. Zorić, D. Pajić, V. Torubarov
od 15.30 do 17.30h – košarka – muškarci 1/2 finale
od 19 do 21h – košarka – muškarci 1/2 finale

15. DAN (subota, 20. avgust)

od 9 do 9.15h – tekvondo +67kg preliminarne borbe – Milica Mandić
od 9 do 9.07h – kajak K1 200m – FINALE B – M. Novaković
od 9.07 do 9.14h – kajak K1 200m – FINALE A – M. Novaković
od 9.30 do 9.45h – tekvondo +67kg prelim. borbe – Milica Mandić
od 9.32 do 9.39h – kajak K4 500m – FINALE A – N. Moldovan, M. Starović, D. Ružičić-Benedek, O. Moldovan
od 9.49 do 9.57h – kajak K4 1000m – FINALE A – M. Tomićević, M. Zorić, D. Pajić, V. Torubarov
od 11.30 do 13.30 košarka – žene 3/4 mesto
od 11.40 do 13h – vaterpolo 7-8. mesto
od 12.30 do 14.15 – biciklizam MTB Cross Country – Jovana Crnogorac
od 13 do 14.20h – vaterpolo 3-4. mesto
od 13 do 15h – odbojka 3/4. mesto
od 15.30 do 17.30 košarka – žene FINALE
od 16.30 do 17.50h vaterpolo 5-6. mesto
od 17 17.45h – tekvondo +67 kg 1/2 finale (Milica Mandić)
od 17.50 do 19.10 – vaterpolo FINALE
od 21 do 22.15 – tekvondo +67 kg (borba za medalje i FINALE- Milica Mandić)
od 21.15 do 21.17 – atletika 800m FINALE (Amela Terzić)
od 22.15 do 00.15 – odbojka FINALE

16. DAN (nedelja, 21. avgust)

od 9.30 do 12.15h atletika maraton (muškarci)
od 11.30 do 13.30 košarka – muškarci 3/4 mesto
od 15.45 do 17.45 košarka – FINALE (muškarci)

VAŽNA NAPOMENA – na ovu satnicu dodajte +5 časova, jer je reč o vremenu u Brazilu. Takođe, moguće je da će doći do pomeranja satnice, koju smo dobili od Olimpijskog komiteta Srbije.

  • Divider

  • Divider
  • Daruši
Na vrh