• AD POLET

KMF SAS vodio 2 – 0 protiv Banjice, ali na kraju zabeležio novi remi

U utakmici u Zrenjaninu između domaćeg KMF SAS i KMF Banjica iz Beograda postignut je nerešen rezultat 2:2 (2:1).

Strelci su bili: KMF SAS: Tomin Aleksandar u 4. minutu i Radenković Dušan u 11.minutu. KMF „Banjica“: Mitić u 20. minutu i Vasiljević u 35. minutu.

Iskusna ekipa SAS – a je kaznila promašaje Banjice i povela sa 2:0, ali je Mitić lepim golom smanjio na 2:1 pred poluvreme. U nastavku Banjica je promašila mnogo šansi, a fantastičan je bio golman SAS – a, koji je i najzaslužniji što nije bilo preokreta u Zrenjaninu.

Na golu Banjice bio je sjajan Damir Destani, koji je u par navrata sprečio igrače SAS – a da se rezultatski odlepe. Džoker gostujuće ekipe bio je Vasiljević, koji postiže konačnih 2:2 u 35. minutu, sjajnim golom iz „ćoška“.

Aleksandar Tomin je bio strelac prvog gola za KMF SAS u 4. minutu susreta

SAS – BANJICA 2:2 (2:1)

Zrenjanin – Dvorana: Kristalna. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Bojan Graovac, Bane Papišta i Marjan Sarka. Strelci: Tomin i Radenković za SAS, a Mitić i Vasiljević za Banjicu. Žuti kartoni: Lojpur, Mastilo, Vukoje (SAS), Milosavljević, Dobrijević (Banjica).

SAS: RODIĆ, LOJPUR, TOMIN, RADENKOVIĆ, NOVKOVIĆ, Rašić, Runjevac, Šarenac, Mastilo, Vukoje, Prec, Avramov.

BANJICA: DESTANI, MITIĆ, VUKAŠINOVIĆ, MILOSAVLJEVIĆ, PAJKOVIĆ, Dimčić, Krstić, Vasiljević, Sredojević, Dobrijević, Smailagić, Ružičić, Jovanović.

PRELAZNI ROK – KMF SAS

Došli: Denis Magda, Jovan Runjevac, Marko Mastilo, Marko Jović, Dušan Bacan, Darko Prec.

Bečej 2003

KMF SAS je u prva dva kola Druge futsal lige zabeležio dva remija i nalazi se na 9. mestu tabele. U narednom kolu Zrenjaninci gostuju ekipi Metalac Kolorado.