• Zr oglasi
  • Harmonija Zrenjanin

KMF SAS upisao prvi poraz – Ivanjica slavila u Kristalnoj dvorani

Posle tri uzastopna remija i zatim dve vezane pobede, KMF SAS je u 6. kolu Druge futsal lige prvi put ove sezone osetio gorčinu poraza.

Čast domaćeg tima spasao je Tomin, jedinim pogotkom za KMF SAS u 23. minutu. Ivanjica se posle ove pobede izjednačila po broju bodova sa Zrenjanincima.

SAS – IVANJICA 1:4 (0:1)

Zrenjanin – Dvorana: Kristalna. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Dragutin Božović, Miloš Jocović i Vladimir Tošić. Strelci: 0:1 Jovanović u 14, 1:1 Tomin u 23, 1:2 G. Lišanin u 27, 1:3 G. Lišanin u 28, 1:4 Stojković u 38. minutu.

Žuti kartoni: Rašić (SAS), M. Kolaković, L. Kolaković (Ivanjica).

KMF SAS: RODIĆ, LOJPUR, TOMIN, RADENKOVIĆ, NOVKOVIĆ, Mastilo, Vukoje, Runjevac, Rašić, Prec, Milićev, Šarenac, Avramov.

IVANJICA: JOVANOVIĆ, NIKOLIĆ, RADONJIĆ, STOJKOVIĆ, G. LIŠANIN, Đ. Lišanin, M. Kolaković, L. Kolaković, Vasiljević, Milovanović, Rozgić.

U narednom kolu Druge futsal lige (30. oktobar) KMF SAS gostuje u Leskovcu.