• Centar Lux
  • Kuća zdravlja

KMF SAS slavio u Kragujevcu protiv Ekonomca II (VIDEO)

Na otvaranju prolećnog dela šampionata Druge futsal lige Srbije, SAS je kao gost savladao drugi tim Ekonomca rezultatom 2:3.

Bila je ovo odlična futsal predstava u dvorani ‘Jezero’, oba tima su pokazala zavidan kvalitet, ali su spretniji i srećniji bili igrači SAS – a. Kragujevčani su u meč ušli bez udarnog tandema iz prvog dela sezone, jer su u prvi tim prebačeni Andreja Stojčevski i Lazar Milosavljević.

To se, bar u početku, nije osetilo u igri izabranika Ivana Marinkovića, koji su u 9. minutu poveli preko Kristijana Vasića. Tri minuta kasnije gosti su izjednačili preko jednog od najboljih igrača ove utakmice, Aranitovića, a do odlaska na odmor Zrenjaninci koriste još jednu priliku i golom Živanova u 17. minutu dolaze do prednosti.

Fordomanija

U 29. minutu iskusni Tomin pogađa za 1:3, a Ekonomac po izjednačenje kreće sa prepoznatljivom igrom sa pet igrača u polju. Uspeli su Kragujevčani da smanje preko Digića u 38. minutu, stvorili su još nekoliko prilika, ali nisu stigli do trećeg gola.

11 SK Ekonomist 11 1 9 1 28 – 52 -24 4

Na kraju, trijumf SAS – a rezultatom 2:3 i pobeda, koja će ovoj ekipi puno značiti u borbi za vrh tabele.