• AD POLET
  • Harmonija Zrenjanin

KMF SAS posle tri remija stigao i do prve pobede (VIDEO)

KMF SAS je, posle tri uzastopna remija na startu Druge futsal lige, u 4. kolu konačno stigao i do prve pobede.

Zrenjaninci su slavili protiv komšija iz Bečeja posle velike drame, radost gostima u trećem minutu utakmice doneo je Golub, a strelci za KMF SAS su bili Radenković i Tomin.

SAS – BEČEJ 2:1 (0:1)

Zrenjanin – Dvorana: Kristalna. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Nebojša Panić, Vladan Radulović i Đorđe Ninić. Strelci: 0:1 Golub u 3, 1:1 Radenković u 31, 2:1 Tomin u 37. minutu. Žuti kartoni: Lojpur (SAS), Marinković (Bečej).

KMF SAS: RODIĆ, LOJPUR, TOMIN, RADENKOVIĆ, NOVKOVIĆ, Milićev, Runjevac, Šarenac, Mastilo, Rašić, Vukoje, Prec, Avramov.

BEČEJ: MARINKOVIĆ, NOVAKOVIĆ, GOLUB, KORAĆ, BODONJI, Arđeljan, Pokrajac, Kobiljski, Dražić, Mačiženski, Novakov.

Ivanjica

U narednom, 5. kolu Druge futsal lige, očekuje se nova pobeda Zrenjaninaca. KMF SAS 16. oktobra igra u Vršcu protiv ekipe Foruma, koja je u prva tri kola zabeležila sva tri poraza.