I love Zrenjanin portal

  • Zr oglasi
  • 3D gradjevinska kuca
  • Harmonija Zrenjanin
Sport

Težak poraz u Bojniku: KMF SAS poveo protiv Leskovca, pa stao

Futsaleri KMF SAS su u zaostalom, 7. kolu Druge futsal lige, pretrpeli ubedljiv poraz protiv Leskovca, rezultatom 7:1.

Foto: fb/KMF Leskovac

Zbog vanredne situacije, koja je proglašena u Leskovcu, susret je odigran u pola sata udaljenom Bojniku, što je Zrenjanincima učinilo put još dužim i komplikovanijim.

Zrenjaninci su poveli golom Novkovića u 5. minutu, ali to je ujedno bio i jedini pogodak za SAS na ovom susretu. Leskovac je do dolaska na odmor uspeo da preokrene rezultat u svoju korist (2:1), a u nastavku su se domaći potpuno razigrali.

PerSu marketi

U drugom poluvremenu, posle teške povrede kapitena Leskovca, Nikole Stanojevića (povreda ramena), igrači KMF Leskovca su zaigrali još borbenije i motivisanije.  Zrenjanince su ispratili sa „sedmicom“ u mreži i još jednim ubedljivim trijumfom potvrdili da zalsužuju mesto u vrhu tabele. Leskovčane je do ove pobede predvodio četvorostruki strelac Igor Stefanović.

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

LESKOVAC – SAS 7:1 (2:1)

Leskovac – Dvorana: Bojnik. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Predrag Lazarević, Strahinja Radović i Nikola Aleksić.

Strelac za SAS: 0:1 Novković u 5. Strelci za Leskovac: 1:1 Stefanović u 13, 2:1 Nastić u 16, 3:1 Stanojević u 22, 4:1 Vukojević u 24, 5:1 Stefanović u 34, 6:1 Stefanović u 37, 7:1 Stefanović u 40. minutu.

Žuti kartoni: Lojpur, Runjevac, Mastilo (SAS).

KMF LESKOVAC: VELIČKOVIĆ, STEFANOVIĆ, CVETANOVIĆ, STANOJEVIĆ, BOJAT, Nastić, Vukojević, Nikola Petrović (broj 20), Nikola Petrović (broj 49), Nikolić, Strahinjić.

KMF SAS: RODIĆ, RUNJEVAC, LOJPUR, M. ŠARENAC, NOVKOVIĆ, Mastilo, Rašić, Erdeljan, Baćan.

TABELA

1Bečej 200311100130
2Loznica Grad 20181163221
3Ivanjica1170421
4Jastrebac1161419
5Leskovac1161419
6Tisa1153318
7Zufo1041513
8SAS1025311
9Palež1132611
10Banjica1131710
11Metalac Kolorado112187
12Forum112096

U poslednjem kolu jesenjeg dela šampionata Druge futsal lige KMF SAS u sredu, 9. decembra, gostuje u Bujanovcu.

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh