I love Zrenjanin portal

  • Basicline
  • 3D gradjevinska kuca
  • Ultra Caffe
Sport

Luda družina nije izdržala presing ljubičaste konjice

KMF SAS je u 15. kolu Druge futsal lige gostovao u Beogradu, gde ih je dočekala ekipa KMF Konjarnik.

Jesenas su Zrenjaninci u Kristalnoj dvorani deklasirali sa 7:0 ekipu Konjarnika, ali Beograđani, kako odmiče prvenstvo igraju sve bolje i uspeli su da nanižu čak 9 uzastopnih pobeda!

Ivan Vukoje je već u 2. minutu doveo Zrenjanince u vođstvo, ali ubrzo slede dva gola u mreži Rodića i vođstvo domaćih 2:1. Oba puta je strelac bio Ljujić.

PerSu marketi

KMF SAS nije imao rešenje za visoki presing Konjarnika, ali se „ludoj družini“ posrećilo u 14. minutu kada je Ratković slabo reagovao i poslao loptu u svoju mrežu. Minut kasnije, Šljukić je pogodio za novu prednost „ljubičaste konjice“.

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

Na startu drugog poluvremena Šljukić je obezbedio svojoj ekipi prednost od dva gola razlike. U 31. minutu SAS je uspeo da smanji prednost. Ljujić zatim vešto koristi kontru i postiže het – trik u 36. minutu.

Uvođenjem golmana – igrača Zrenjaninci su pokušali da stign bar do izjednačenja, ali nisu imali snage za to. Postigli su samo utešan pogodak 15 sekundi pred kraj meča.

KMF KONJARNIK – KMF SAS 5:4 (3:2)

Beograd, SC „Šumice“. Gledalaca: 300 Sudije: Bojan Spasić (Lazarevac), Dalibor Spasić (Lazarevac), Marko Martinović (Lazarevac).

Strelci: Ljujić Miloš u 6, 8, 36, Šljukić Drago u 15 i 21 za Konjarnik, Vukoje Ivan u 2, Ratković Velimir u 14 (autogol), Novaković Slađan u 31, Radenković Dušan u 40. minutu za SAS.
Žuti kartoni: Šljukić Drago (Konjarnik).

KMF KONJARNIK: Drndarević, Ratković, Vićić, Arsić, Milosavljević, Knežević, Šljukić, Malović, Kokotović, Milutinović, Rakić, Ljujić, Perišić, Ristanović

KMF SAS: Rodić, Šarenac, Vukoje, Radenković, Novković, Milićev, Mandić, Tomin, Aranitović, Šarenac, Živanov, Delić, Vidaković.

TABELA DRUGE LIGE:

1Ivanjica15111334
2Konjarnik15110433
3Zufo1590627
4Banjica1480624
5Tisa1580724
6Metalac Kolorado1480624
7Bečej1462620
8SAS1561819
9Sopot1561819
10RB1451816
11Smederevo1542914
12Radnički 20101520136

U narednom kolu Druge futsal lige KMF SAS dočekuje u Kristalnoj dvorani ekipu RB iz Valjeva.

 

 

 

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh