I love Zrenjanin portal

  • Zr oglasi
  • 3D gradjevinska kuca
  • Pozorište Zrenjanin
Sport

KMF SAS ostvario važnu pobedu protiv ekipe RB iz Valjeva

KMF SAS je u 16. kolu Druge futsal lige ugostio u Kristalnoj dvorani ekipu RB iz Valjeva.


Golovi za KMF SAS: Damjanović u 2, Tomin u 19, Novković u 22. i Aranitović u 30. minutu.

TABELA DRUGE FUTSAL LIGE:

1Konjarnik16120436
2Ivanjica15111334
3Banjica1590627
4Zufo1590627
5Tisa1580724
6Metalac Kolorado1580724
7Bečej1572623
8SAS1671822
9Sopot1561819
10RB16511016
11Smederevo1542914
12Radnički 20101620146

Do veoma važne pobede u borbi za opstanak KMF SAS je došao bez dvojice prvotimaca, Radenkovića i Živanova.

I Taxi Zrenjanin

U narednom kolu, KMF SAS je ponovo domaćin, a u Kristalnu dvoranu narednog vikenda dolazi ekipa Bečeja.

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.
Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh