I love Zrenjanin portal

  • Nexe
  • Univer export
  • Ultra Caffe
Sport

„Petarda“ SAS – a protiv Foruma, povratak Blažića u velikom stilu

U susretu 16. kola Druge lige Srbije KMF SAS je deklasirao ekipu Foruma iz Vršca, rezultatom 5:1.

Iskusni Jovan Blažić je posle četiri godine pauze (posvetio se velikom fudbalu) ponovo obukao dres KMF SAS – a. Na futsal teren se vratio u velikom stilu, sa 2 pogotka je bio ključna figura u pobedi KMF SAS protiv gostiju iz Vršca.

Za KMF SAS su postigli po gol Slađan Novković, Žarko Matić i Stefan Živanov. Čast Foruma spasao je jedinim pogotkom Dario Kornja.

I Taxi Zrenjanin

DRUGA LIGA SRBIJE

1Bečej 200315130239
2Loznica Grad 201816113236
3Ivanjica15110433
4Jastrebac1582526
5Leskovac1672723
6Tisa1664622
7SAS1555520
8Palež1543815
9Forum16501115
10Banjica15411013
11Zufo15411013
12Metalac Kolorado15311110

Spreman za nove izazove: Jovan Blažić

KMF SAS – FORUM 5:1 (3:1)

(Novković 3, Blažić 5, 16, Matić 25, Živanov 37 – Kornja 10)

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

Zrenjanin – Dvorana: Kristalna. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Vladan Radulović, Nikola Aleksić i Branko Galić. Strelci: 1:0 Novković u 3, 2:0 Blažić u 5, 2:1 Kornja u 10, 3:1 Blažić u 16, 4:1 Matić u 25, 5:1 Živanov u 37. minutu. Žuti kartoni: Bogdanović, Knežević, Jovović (Forum). Crveni karton: Morariju – Bajaš (Forum) u 37. minutu.

KMF SAS: RODIĆ, ŠKORIĆ, M. ŠARENAC, RADENKOVIĆ, NOVKOVIĆ, Životin, Milićev, Živanov, Rašić, Blažić, Tomin, N. Šarenac, Matić, Baćan.

FORUM: MORARIJU – BAJAŠ, VEZMAR, BOGDANOVIĆ, JANKOVIĆ, M. ĆIRKA, Kornja, Bobić, Vlahović, Knežević, Tešić, A. Ćirka, Jovović, Rašić, Trešnjar.

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh