I love Zrenjanin portal

  • Basicline
  • 3D gradjevinska kuca
  • Harmonija Zrenjanin
Sport

14 golova u vojvođanskom futsal derbiju: SAS i Bečej podelili bodove

U prvoj utakmici 17. kola Druge lige SAS i Bečej 2003 u Zrenjaninu, bez prisustva gledalaca zbog prevencije širenja koronavirusa, igrali su nerešeno 7:7.

Domaćin je na poluvremenu imao dva gola prednosti, ali je u poslednjem minutu vojvođanskog derbija morao da spašava i bod.

Zoran Arđeljan (Bečej 2003) isključen je u 25. minutu, pošto je u vrlo kratkom roku dobio dva žuta kartona zbog bezobzirnih startova.

PerSu marketi

SAS – Bečej 2003 7:7 (4:2)

Zrenjanin – Dvorana: „Kristalna”. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Nebojša Panić, Vladan Radulović i Đorđe Ninić (svi iz Beograda).

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

Strelci: 1:0 N. Šarenac u 3, 2:0 M. Šarenac u 6, 2:1 Bodonji u 12, 3:1 Aranitović u 14, 3:2 Golub u 14, 4:2 Tomin u 19, 4:3 Golub u 25, 5:3 Lojpur u 27, 5:4 Korać u 28, 6:4 M. Šarenac u 30, 6:5 Korać u 35, 6:6 Bodonji u 38, 6:7 Stanić u 38, 7:7 N. Šarenac u 40. minutu.

Žuti karton: Arđeljan (Bečej 2003). Crveni karton: Arđeljan (Bečej 2003) u 25. minutu.

Nagomilavanje prekršaja: SAS 5 (3 – 2), Bečej 2003 10 (5 – 5).

KMF SAS: RODIĆ, ARANITOVIĆ, NOVKOVIĆ, N. ŠARENAC, TOMIN, Lojpur, Živanov, Mandić, M. Šarenac, Delić.

BEČEJ 2003: VADASKI, GOLUB, KORAĆ, BODONJI, STANIĆ, Ćulum, Arđeljan, Kobiljski, Arvaji, Lazović.

ZRENJANIN: SAS – Bečej 2003 7:7 (4:2)

(N. Šarenac 3, 40, M. Šarenac 6, 30, Aranitović 14, Tomin 19, Lojpur 27)

DRUGA FUTSAL LIGA:

1Konjarnik16120436
2Ivanjica16111434
3Zufo16100630
4Banjica1690727
5Tisa1690727
6Bečej1783627
7Metalac Kolorado1680824
8SAS1772823
9Sopot1671822
10RB16511016
11Smederevo16421014
12Radnički 20101620146

U narednom kolu KMF SAS igra u Nišu, protiv „fenjeraša“, ekipe Radmički 2010.

 

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh