• Kuća zdravlja

Klečanke nastavile niz pobeda i na gostovanju u Leskovcu

ŽOK Klek Srbijašume je naišao na jak otpor u Leskovcu, ali je ekipa Milorada Kijca nastavila niz pobeda.

LESKOVAC 98 – KLEK SRBIJAŠUME 1:3 (14:25; 25:17; 18:25; 16:25)

Posle početnog vođstva Leskovca od 6:4, Klečanke su osvojile šest poena za redom, preokrenule rezultat na 6:10 i do kraja samo uvećavale prednost i ubedljivo dobile prvi set sa 14:25.

U drugom setu furiozan start domaćih i vođstvo od 6:1. Leskovac je uspeo da sačuva ovu početnu prednost, reši set u svoju korist i izjednači na 1:1 u setovima.

Treći set počinje igrom poen za poen. Klečanke dolaze do blage prednosti od tri poena, 6:9, a zatim i do vođstva od 2:1 u setovima.

U četvrtom setu izabranice Milorada  Kijca nastavljaju sa sigurnom igrom, koriste greške domaćih i ubedljivo ga dobijaju sa 16:25, za konačnu pobedu od 3:1.