Rezultati odigranih utakmica 9. kola Prve lige Srbije za odbojkaše:

Novi Sad:Novi SadBorac3:2
Ivanjica:Bukovica puteviŽelezničar2:3
Subotica:SpartakVGSK3:1
Užice:UžiceNiš0:3

U derbiju kola 9. kola odbojkaši Kleka su na svom terenu ostvarili pobedu nad ekipom Pazove, a rezultat je glasio 3:1.

– Strpljivom igrom u završnici setova uspeli smo da savladamo do juče drugoplasiranu ekipu Pazove. Tehničar Tanović se povredio sredinom prvog seta, ali je uz velike bolove izdržao do kraja, jer nemamo zamenu. Odličnu partiju je pružio i iskusni Ivanković – istakao je prvi strateg Klečana, Davor Ćuk.

12.Užice9092:270

OK Klek se trenutno nalazi na deobi drugog mesta sa ekipom Kosovske Mitrovice, koja u nedelju, 14. decembra dolazi u goste upravo Klečanima.

OK Proleter je izgubio pred svojom publikom od Futoga sa 3:2. Ceo meč je bio u potpunosti izjednačen, ali na kraju više sreće imala je ekipa Futoga. U petom, odlučujućem setu, pobedila je sa 15:13.

Do zimske pauze ostala je još jedna utakmica, a OK Proleter gostovaće ekipi iz Vrbasa.