• Nexe

KK Proleter upisao treći uzastopni poraz u plej – ofu

Košarkaši Proletera su u 4. kolu plej – ofa Druge lige Srbije upisali treći uzastopni poraz.

Bratislav Paunović je ubacio 15 poena na gostovanju ekipi Klika

„Crveno – beli“ su ovoga puta poraženi u gostima od ekipe Klika iz Arilja. Igra je bila izjednačena u prvih dvadesetak minuta (22. minut, 41:41), a do kraja treće četvrtine domaći su uspeli da naprave + 9 poena prednosti. Tu tazliku su do kraja susreta uspeli da povećaju na + 14 poena: KK Klik – KK Proleter 78:64.

KK KLIK – KK PROLETER 78:64

Po četvrtinama: 18:20, 18:18, 23:12, 19:14.

KK KLIK (ARILJE): Dušan Katnić 18, Miloš Nedeljković 3, Dragan Mitrović 2, Darko Zurnić 5, Petar Grojić, Džejlan Muratović 18, Aleksandar Arsović 2, Nikola Isailović 2, Bogdan Jovićević 3, Alen Vesković, Danilo Krstić 15, Jovan Marjanović 10.

KK PROLETER: Đorđe Gligorin, Stefan Roknić 2, Nikola Đokić 3, Luka Vukojičić 13, Vladimir Gombar 8, Nikola Orlić 3, Bratislav Paunović 15, Aleksa Lazić 2, Marko Rajanović 13.