I love Zrenjanin

  • Centar Lux
  • Univer export
  • Kuća zdravlja
Sport

Jedinstvo pobedilo u Boki, Banat Bagljaš prošao Konak, 15 golova Potisja

A LIGA FSG ZRENJANIN

Jedinstvo 2014 pobedilo u Boki

Rezultati 3. kola (8. septembar): MSK – ASK1:1, Naftagas (B) – Jedinstvo (E) 3:4, Zadrugar – Bilećanin 2:2, Tisa 1933 – OFK Gradnulica 2:1. Slobodna Mladost (BB).

Foto: fb/Jedinstvo Ečka

OFK Stajićevo – Zlatica, na osnovu zahteva klubova i uz odborenje komesara takmičenja – sreda, 11. septembar, 16,30

PerSu marketi

Poredak: MSK 7, Naftagas (B) 6, ASK 4, Bilećanin 4, Zadrugar 4, Jedinstvo 2014 4, OFK Gradnulica 3, Tisa 1933 3, Mladost (BB) 3, OFK Stajićevo 1, Zlatica 0 bodova.

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.

Raspored 4. kola (15. septembar, 16,30): Bilećanin – Tisa 1933, Jedinstvo 2014 – Zadrugar, Zlatica – Naftagas (B), ASK – OFK Stajićevo, Mladost (BB) – MSK. Slobodna OFK Gradnulica.

B LIGA FSG ZRENJANIN

ŽFK Banat Bagljaš prošao Konak

Rezultati 2. kola (8. septembar, 16,30): KSK Konak 1926 – ŽFK Banat Bagljaš 1:2, Sloga – Partizan Tomaševac 2:2, Borac – Proleter (N) 3:4.

Poredak: Proleter (N) 6, ŽFK Banat Bagljaš 6, Borac 3, Partizan Tomaševac 1, Sloga 1, KSK Konak 1926 0 bodova.

Raspored 3. kola (15. septembar, 16,30): Proleter (N) – KSK Konak 1926, Partizan Tomaševac – Borac, ŽFK Banat Bagljaš – Sloga.

FK Potisje Knićanin

REZULTATI 4. KOLA PODRUČNE LIGE:

15 golova Potisja!

07.09.2019 16:30

Delija

2 : 1

Borac (A)

08.09.2019 16:30

Polet

3 : 0

Mladost (L)

08.09.2019 16:30

OFK Klek

1 : 0

Crvena zvezda

08.09.2019 16:30

Potisje

15 : 0

Radnički 1911

08.09.2019 16:30

Omladinac FAM

6 : 1

Mladost BD

08.09.2019 16:30

2. Oktobar

3 : 2

Rusanda

08.09.2019 16:30

Tamiš

6 : 0

Jedinstvo (B)

08.09.2019 16:30

Vojvodina

1 : 2

Lehel

 TABELA PFL ZRENJANIN:

1

Potisje

4 3 1 0 10
2

OFK Klek

4 3 1 0 10
3

Omladinac FAM

4 3 1 0 10
4

Crvena zvezda

4 3 0 1 9
5

2. Oktobar

4 3 0 1 9
6

Lehel

4 2 1 1 7
7

Polet

4 2 0 2 6
8

Tamiš

4 2 0 2 6
9

Vojvodina

4 2 0 2 6
10

Delija

4 2 0 2 6
11

Mladost BD

4 1 1 2 4
12

Borac (A)

4 1 0 3 3
13

Mladost (L)

4 1 0 3 3
14

Jedinstvo (B)

4 1 0 3 3
15

Rusanda

4 0 1 3 1
16

Radnički 1911

4 0 0 4 0

5. kolo: 14/15.09.2019

15.09.2019 16:30

Lehel

:

Delija

15.09.2019 16:30

Jedinstvo (B)

:

Vojvodina

15.09.2019 16:30

Rusanda

:

Tamiš

15.09.2019 16:30

Mladost BD

:

2. Oktobar

15.09.2019 16:30

Radnički 1911

:

Omladinac FAM

15.09.2019 16:30

Crvena zvezda

:

Potisje

14.09.2019 16:30

Mladost (L)

:

OFK Klek

15.09.2019 16:30

Borac (A)

:

Polet

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh