I love Zrenjanin portal

  • Zr oglasi
  • 3D gradjevinska kuca
  • Harmonija Zrenjanin
Sport

Gosti uspešniji, Lako za Neuzince, 19 golova u Botošu

PFL ZRENJANIN

Rezultati 5. kola Područne lige Zrenjanin:

Fudbaleri Lehela su slavili protiv FK Delija

Lehel

3 : 0

Delija

Jedinstvo (B)

1 : 3

Vojvodina

Rusanda

3 : 1

Tamiš

Mladost BD

3 : 3

2. Oktobar

Radnički 1911

2 : 17

Omladinac FAM

Crvena zvezda

2 : 3

Potisje

Mladost (L)

2 : 1

OFK Klek

Borac (A)

1 : 1

Polet

TABELA:

1

Omladinac FAM

541013
2

Potisje

541013
3

OFK Klek

531110
4

Lehel

531110
5

2. Oktobar

531110
6

Vojvodina

53029
7

Crvena zvezda

53029
8

Polet

52127
9

Tamiš

52036
10

Delija

52036
11

Mladost (L)

52036
12

Mladost BD

51225
13

Borac (A)

51134
14

Rusanda

51134
15

Jedinstvo (B)

51043
16

Radnički 1911

50050

Raspored 6. kola PFL Zrenjanin:

PerSu marketi

21.09.2019 16:00 Delija – Polet
22.09.2019 16:00 OFK Klek – Borac (A)
22.09.2019 16:00 Potisje – Mladost (L)
22.09.2019 16:00 Omladinac FAM – Crvena zvezda
22.09.2019 16:00 2. Oktobar – Radnički 1911
22.09.2019 16:00 Tamiš – Mladost BD
22.09.2019 16:00 Vojvodina – Rusanda
22.09.2019 16:00 Lehel – Jedinstvo (B)

A LIGA FSG ZRENJANIN

Uspešniji – gosti

Rezultati 4. kola (15. septembar): Bilećanin – Tisa 1933 6:3, Jedinstvo 2014 – Zadrugar 2:3, Zlatica – Naftagas (B) 1:3, ASK – OFK Stajićevo 6:1, Mladost (BB) – MSK 1:2. Slobodna OFK Gradnulica.

Poredak: MSK 10, Naftagas (B) 9, ASK 7, Bilećanin 7, Zadrugar 7, Jedinstvo 2014 4, OFK Stajićevo 4, OFK Gradnulica 3, Tisa 1933 3, Mladost (BB) 3, Zlatica 0 bodova.

Raspored 5. kola (22. septembar, 16,00): OFK Stajićevo – Mladost (BB), Naftagas (B) – ASK, Zadrugar – Zlatica, Tisa 1933 – Jedinstvo 2014, OFK Gradnulica – Bilećanin. Slobodan MSK.

B LIGA FSG ZRENJANIN

Lako za Neuzince

Rezultati 3. kola (15. septembar): Proleter (N) – KSK Konak 1926 4:0, Partizan Tomaševac – Borac 3:1, ŽFK Banat Bagljaš – Sloga 5:

Poredak: Proleter (N) 9, ŽFK Banat Bagljaš 9, Partizan Tomaševac 4, Borac 3, Sloga 1, KSK Konak 1926 0 bodova.

Raspored 4. kola (22. septembar, 16,00): KSK Konak 1926 – Sloga, Borac – ŽFK Banat Bagljaš, Proleter (N) – Partizan Tomaševac.

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh