• Aviv park Zrenjanin
  • Pozorište Zrenjanin

Fudbaleri Radničkog poraženi na startu proleća u Novom Sadu

FK Radnički Zrenjanin je na startu prolećnog dela šampionata u Srpskoj ligi – Vojvodina poražen od novosadske Crvene zvezde minimalnim rezultatom – 1:0.

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI ZRENJANIN 1:0 (1:0)

Golom Srđana Matića u 12. minutu domaća ekipa je osvojila tri boda. Imali su igrači FK Radnički Zrenjanin u nastavku igre terensku inicijativu i nekoliko dobrih prilika, ali nisu uspeli da izjednače rezultat.

Ovo je treći prvenstveni poraz „crveno – crnih“ za osamnaest odigranih kola.

17Radnički (NP)1724111030-2010

Naredno kolo je na programu 16. marta. FK Radnički dočekuje na stadionu kraj Skrobare ekipu Dunava, sa kojom je jesenas igrao nerešeno (0:0) u Starim Banovcima.