• Pozorište Zrenjanin

Fudbaleri Radničkog na krilima pobede iz Sakula

Duel imenjaka je odigran u Zrenjaninu, na stadionu kraj Srobare. Zrenjaninski Radnički je bio domaćin imenjaku iz Nove Pazove.

Zrenjaninci su bili iznenađenje prethodnog kola kada su slavili neočekivano u Sakulama. Taj pobednički zanos je ostao i dalje na snazi. Nova pobeda Zrenjaninaca u rezultatu, 2: 1.

Miljan Milivojev je bio junak preokreta na stadionu kraj Skrobare. Njegov gol u 89. minutu obradovao je domaće navijače, koji su po prohladnom vremenu pružili podršku svom timu.

Prvo su gosti poveli preko Krstovića u 8. minutu, da bi Robert Kiš izjednačio u 21. minutu.