• Home Interpoint
  • agencija dane

Kraljevi remija – kraj Skrobare ponovo bez pobednika

ZrBizNet

U odloženoj utakmici VIII kola Srpske lige Vojvodina pred oko 500 gledalaca po sunčanom vremenu Radnički Zrenjanin i Vršac odigrali su nerešeno.

BANATSKI DUEL

U Zrenjaninu su igrali Radnički i OFK Vršac. Meč nije iznedrio pobednika susreta – 0: 0. Za Vrščane je to bio prvi remi u devet odigranih utakmica, dok su Zrenjaninci u toj rubrici upisali brojku šest. Po tome su „Kraljevi remija“.

U prvom poluvremenu su gosti imali inicijativu, da bi u nastavku igra domaće ekipa stvarala šanse, ali je rezultat ostao nepromenjen.
Nakon ovog kola crveno – crni zauzimaju peto mesto na tabeli.

RADNIČKI ZRENjANIN – VRŠAC 0:0

FK Radnički: Đurić Slobodan, Milin Aleksandar, Grbić Nikola, Bjelica Nikola,  Jovanov Bogdan, Kiš Robert, Lisičić Vuković Stefan, Milivojev Miljan, Matić Žarko, Jeftić Vladimir i Zakić Miloš. Rezerve: Runjevac Jovan, Baćan Dušan, Krstinić Nikola,  Kovačević Marko, Aćimov Stefan, Ćirić Luka i Ignjić Nenad.