I love Zrenjanin portal

  • Aviv park Zrenjanin
  • Ultra Caffe
Sport

ASK ubedljiv protiv Jedinstva, derbi jeseni u Neuzini, Rusanda brojala do 12

A LIGA

ASK siguran na domaćem terenu, šest golova Zadrugara u Boki

Rezultati 10. kola (27. oktobar): ASK – Jedinstvo 2014 3:0, Mladost (BB) – Bilećanin 1:2, MSK – OFK Gradnulica 3:2, OFK Stajićevo – Tisa 1933 1:1, Naftagas (B) – Zadrugar 0:6. Slobodna Zlatica.

Fotografije je zabeležio naš fotoreporter Ivan Pančić na utakmici ASK – Jedinstvo u Aradcu:

Fordomanija

Poredak: ASK 25, Zadrugar 20, MSK 20, Tisa 1933 16, Bilećanin 13, Jedinstvo 2014 13, OFK Gradnulica 12, Naftagas (B) 12, OFK Stajićevo 11, Mladost (BB) 3, Zlatica 0 bodova.

Raspored 11. (poslednjeg jesenjeg) kola (3. novembar, 13,30): Tisa 1933 – Naftagas, OFK Gradnulica – OFK Stajićevo, Bilećanin – MSK, Jedinstvo 2014 – Mladost (BB), Zlatica – ASK. Slobodan Zadrugar.

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.

B LIGA

Derbi jeseni u Neuzini

Rezultati 9. kola (27. oktobar): Sloga – KSK Konak 1926 1:1, ŽFK Banat Bagljaš – Borac 2:0, Partizan Tomaševac – Proleter (N) 2:5.

Poredak: ŽFK Banat Bagljaš 27, Proleter (N) 24, KSK Konak 1926 10, Partizan Tomaševac 7, Borac (Z) 6, Sloga 5 bodova.

Raspored 10. (poslednjeg jesenjeg) kola (3. novembar, 13,30): KSK Konak 1926 – Partizan Tomaševac, Proleter (N) – ŽFK Banat Bagljaš, Borac – Sloga.

PFL ZRENJANIN

Rezultati 11. kola:

27.10.2019 14:00

Mladost (BD)

3 : 1

Delija

27.10.2019 14:00

Radnički 1911

1 : 12

Rusanda

27.10.2019 14:00

Crvena zvezda

3 : 0

Jedinstvo

26.10.2019 14:00

Mladost (L)

4 : 0

Lehel

27.10.2019 14:00

Borac

1 : 0

Vojvodina

27.10.2019 14:00

Polet

0 : 0

Tamiš

27.10.2019 14:00

OFK Klek

3 : 1

2. Oktobar

27.10.2019 14:00

Potisje

1 : 0

Omladinac FAM

TABELA:

1

Omladinac FAM

11 9 1 1 28
2

Potisje

11 8 2 1 26
3

Lehel

11 6 2 3 20
4

Crvena zvezda

11 6 2 3 20
5

Rusanda

11 6 1 4 19
6

OFK Klek

11 5 3 3 18
7

Mladost (L)

11 6 0 5 18
8

Vojvodina

11 5 1 5 16
9

Delija

11 5 1 5 16
10

2. Oktobar

11 5 1 5 16
11

Borac

11 4 2 5 14
12

Mladost (BD)

11 4 2 5 14
13

Tamiš

11 4 1 6 13
14

Polet

11 2 2 7 8
15

Jedinstvo

11 2 1 8 7
16

Radnički 1911

11 0 0 11 0

 

Sledeće kolo:

02.11.2019 13:30

Delija

:

Omladinac FAM

03.11.2019 13:30

2. Oktobar

:

Potisje

03.11.2019 13:30

Tamiš

:

OFK Klek

03.11.2019 13:30

Vojvodina

:

Polet

03.11.2019 13:30

Lehel

:

Borac

03.11.2019 13:30

Jedinstvo

:

Mladost (L)

03.11.2019 13:30

Rusanda

:

Crvena zvezda

03.11.2019 13:30

Mladost (BD)

:

Radnički 1911

 

 

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh