I love Zrenjanin portal

  • AD POLET
  • 3D gradjevinska kuca
  • Ultra Caffe
Sport

ŽFK Banat Bagljaš – Zadrugar 1:1, Neuzinci zaustavili lidera

U 7. kolu Lige A FSG Zrenjanin sastale su se neporažene ekipe Banat Bagljaš i Zadrugar iz Lazareva. Gosti su došli u vođstvo posle penala kojeg je uspešno izveo Miletić. Domaći su izjednačili preko Šabanija, posle sjajne akcije koju je još sa polovine terena poveo Mikić.

A LIGA FSG ZRENJANIN

ŽFK Banat Bagljaš – Zadrugar 1:1

Rezutati 7. kola (nedelja, 11. oktobar) – Belo Blato: Mladost – Jedinstvo 2014 (Ečka) 5:1, Stajićevo: OFK Stajićevo – Bilećanin (Sečanj) 1:4, Zlatica: Zlatica – OFK Gradnulica Zrenjanin) 0:7, ŽFK Banat Bagljaš – Zadrugar (Lazarevo) 1:1, Boka: Naftagas – Tisa 1933 (Taraš) 4:1.
                       

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.
PerSu marketi

Poredak: ŽFK Banat Bagljaš 19, Zadrugar 17, Bilećanin 14, Naftagas (B) 14, OFK Gradnulica 12, Tisa 1933 10, Mladost (BB) 8, OFK Stajićevo 3, Jedinstvo 2014 2, Jedinstvo 2014 2, Zlatica 0 bodova.
                       

Raspored 8. kola (nedelja, 18. oktobar, 15,00) – Ečka: Jedinstvo 2014 – Tisa 1933 (Taraš), Lazarevo: Zadrugar – Naftagas (Boka), Zrenjanin: OFK Gradnulica – ŽFK Banat Bagljaš (Zrenjanin), Sečanj: Bilećanin – Zlatica, Belo Blato: Mladost – OFK Stajićevo.

PFL ZRENJANIN

11.10.2020 14:30

OFK Klek

2 : 1

MSK

10.10.2020 14:30

Delija

3 : 2

Rusanda

11.10.2020 14:30

Mladost (BD)

9 : 0

Lehel

11.10.2020 14:30

2. Oktobar

0 : 3

Crvena zvezda

11.10.2020 14:30

Vojvodina (NM)

1 : 3

Mladost (L)

11.10.2020 14:30

Borac

1 : 1

Potisje

11.10.2020 14:30

Tamiš

1 : 0

Vojvodina (B)

11.10.2020 14:30

Polet

3 : 0

ASK

11.10.2020 14:30

Jedinstvo

2 : 5

Radnički 1911

TABELA:

PozTimUTPBNPRBOD
1

Crvena zvezda

1192029
2

Polet

1190227
3

Mladost (BD)

1181225
4

ASK

1163221
5

Radnički 1911 (-1)

1162319
6

Rusanda

1153318
7

MSK

1152417
8

Mladost (L)

1152417
9

Potisje

1152417
10

Vojvodina (B)

1151516
11

Borac

1143415
12

2. Oktobar

1150615
13

Vojvodina (NM)

1142514
14

Delija

1142514
15

Tamiš

112187
16

OFK Klek

112096
17

Jedinstvo

111194
18

Lehel

1101101

SLEDEĆE, 12. KOLO:

Datum | VremeDomaćinRezGost
18.10.2020 14:00

MSK

:

Radnički 1911

17.10.2020 14:00

ASK

:

Jedinstvo

18.10.2020 14:00

Vojvodina (B)

:

Polet

18.10.2020 14:00

Potisje

:

Tamiš

17.10.2020 14:00

Mladost (L)

:

Borac

18.10.2020 14:00

Crvena zvezda

:

Vojvodina (NM)

18.10.2020 14:00

Lehel

:

2. Oktobar

 

18.10.2020 14:00

Rusanda

:

Mladost (BD)

18.10.2020 14:00

OFK Klek

:

Delija

 

Kremanska voda
Picerija Aquarius
Halo Taxi Zrenjanin
Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh