• Centar Lux
  • Aviv park Zrenjanin

FK Radnički slavio u derbiju protiv Dinama iz Pančeva

FK Radnički je na startu sezone Srpske lige – Vojvodina slavio protiv Dinama 1945 iz Pančeva, u derbi susretu koji je odigran pred oko 600 gledalaca na stadionu kraj Skrobare.

„Crveno – crni“ su došli do vođstva od 1:0 u 23. minutu, kada je novajlija, Milivoj Krmar, postigao gol za TV špice iz slobodnog udarca sa udaljenosti od dvadesetsedam metara!

U 44. minutu korner je izveo Krmar, a takođe novajlija, Dušan Lalatović, postiže gol za vođstvo Zrenjaninaca od 2:0.

Pančevci su od 65. minuta igrali sa igračem manje, posle isključenja Ahčina. U 70. minutu dosuđen je penal za Radnički, posle starta nad Savanovićem, ali šut Milivojeva sa bele tačke brani golman Dinama, Tomić.

FK RADNIČKI ZRENJANIN: Ranđelović, Milin, Grbić, Lalatović, Jovanov, Krstinić, Milivojev, Lazić, Dučić, Krmar i Savanović. Rezerve: Radović, Radosavljević, Lisičić, Avdić, Petrov, Matić i Ćirić.

FK DINAMO PANČEVO: Stanić,Tomić, Dašić, Karišik, Milivojević, Stojanov, Ahčin, Belić, Bobar,  Čordašić i Šarčević. Rezerve: Vesić, Ninković, Medučić, Stojanovski, Bodlović, Zulfić i Terzić.