I love Zrenjanin portal

  • Nexe
  • Univer export
  • Harmonija Zrenjanin
Sport

Važna pobeda „crveno – crnih: Posle četiri posna kola Radnički se ponovo radovao

Fudbaleri Radničkog su slavili na stadionu kraj Skrobare protiv Kozare iz Banatskog Velikog Sela rezultatom 3:1.

Fotografije: Ivan Pančić

Bila je to veoma važna pobeda „crveno – crnih“ posle 4 utakmice u kojima nisu osetili slast pobede (2 remija i 2 poraza).

I Taxi Zrenjanin

Golove za „crveno – crne! su postigli Pavković, Kovačević i Latinović (autogol), dok je gol za goste iz Banatskog Velikog Sela postigao Bjelanović.

Gol Kovačevića za FK Radnički

RADNIČKI ZRENJANIN – KOZARA 3:1 (1:0)

FK RADNIČKI ZRENJANIN: Bačko, Ćušić, Bjelica, Marković, Sarić, Pavlov, Vukoje, Gajilović, Krstin, Turkulja, Pavković. Rezerve: Matković, Obrenović, Krstinić, Baroševčić, Jankov, Čigoja, Kovačević.

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

FK KOZARA (BANATSKO VELIKO SELO): Anušić, Stanković, Bjelanović, Bunić, Ratko, Latinović, Bjelanović, Mirčeta, Lisica. Rezerve: Đaković, Vinović, Ćirić, Jovadić, Savin.

 

SRPSKA LIGA – VOJVODINA

1Mladost (NS)27213366
2OFK Vršac27166554
3Radnički 191227157552
4Tisa26135844
51. Maj Ruma271110643
6Bečej 1918271341043
7Borac261331042
8Omladinac261011541
9Feniks 199527117940
10Dinamo 1945271231239
11Radnički (Zr)271161039
12Hajduk 1912271151138
13OFK Stari Grad271141237
14Jedinstvo (SP)27810934
15Sloga (Č)27771328
16Bačka 190126751426
17Kozara27741625
18Dunav27561621
19Sloboda27471619
20Vojvodina 192827271813

Sledeće kolo je na programu u sredu, 14. aprila, kada fudbaleri Radničkog gostuju poslednjeplasiranoj ekipi Vojvodine iz Perleza.

 

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh