I love Zrenjanin portal

  • Nexe
  • Univer export
  • Harmonija Zrenjanin
Sport

Radnički završio sezonu na 7. mestu, Marko Kovačević najbolji strelac lige

U poslednjem kolu Srpske lige Vojvodina FK Radnički je poražen na gostovanju u Pančevu rezultatom 4 – 1 (2 – 0).

Foto: Ivan Pančić

Strelci za domaći tim Dinama su bili Stojanovski 2, Jakovašić i Ahčin, dok je gol za „crveno – crne“ postigao Krstin.

PerSu marketi

TABELA SRPSKE LIGE – VOJVODINA

1Mladost (NS)38304494
2OFK Vršac38238777
3Radnički 191238229775
4Bečej 1918382051365
5Borac382051365
6Omladinac381613961
7Radnički (Zr)381791260
8Tisa381771458
91. Maj Ruma3815131058
10Feniks 1995381691357
11OFK Stari Grad381681456
12Hajduk 1912381671555
13Dinamo 1945381671555
14Jedinstvo (SP)3812131349
15Bačka 1901381252141
16Sloboda38992036
17Sloga (Č)38772428
18Kozara38752626
19Dunav38672525
20Vojvodina 192838482620

Na kraju teškog i dugog prvenstva, FK Radnički je sa najmlađom ekipom u šampionatu zauzeo sedmo mesto na tabeli od ukupno 20 ekipa. Zrenjaninci su u jakoj konkurenciji osvojili 60 bodova – 17 pobeda, 9 nerešenih susreta i 12 poraza.

Foto: Ivan Pančić

MARKO KOVAČEVIĆ NAJBOLJI STRELAC LIGE

Pored plasmana, koji je iznad svih očekivanja, sve u klubu posebno raduje činjenica da je Marko Kovačević sa 24 postignuta gola najbolji strelac Srpske lige – Vojvodina.

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

Na drugom mestu su Nikola Furtula (FK Hajduk 1912) i Vojkan Sarajlin (OFK Vršac) sa po 18 golova, a na trećem mestu liste strelaca je Luka Jovanić (Mladost) sa 17 pogodaka.

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh