• Nexe

FK Radnički poveo golom Nikole Bjelice, Ruma izjednačila u poslednjem minutu

Fudbaleri Radničkog su u veoma dramatičnom susretu 23. kola Srpske lige – grupa Vojvodina remizirali sa FK 1. maj iz Rume 1:1 (0:0).

Gol Radničkog (Foto: Ivan Pančić)

Na stadionu kraj Skrobare su poveli „crveno – crni“ golom Nikole Bjelice u 77. minutu, koji je samo 4 minta kasnije (81. minut) morao da napusti teren zbog crvenog kartona (drugi žuti karton zbog bezobzirnog starta). Gosti su iskoristili brojčanu prednost na terenu i izjednačili su golom Radmana u poslednjem minutu susreta.

FK RADNIČKI ZRENJANIN – FK 1. MAJ RUMA 1:1 (0:0)

FK RADNIČKI: Bačko Stefan, Ćušić Dragan (Krstin Radomir od 46. minuta), Bjelica Nikola (gol u 77. minutu, crveni karton u 81. minutu), Jovanov Bogdan, Krstinić Nikola, Čigoja Aleksandar, Kovačević Marko, Bačvanski Milan, Gajilović Stefan (Bogdanović Petar od 83. minuta), Turkulj Milan, Runjevac Jovan.
Rezerve: Matković Aleksa, Marković Blagoje, Baroševčić Mirko, Vukoje Lazar, Pavković Stefan.

FK 1. MAJ: Ramadani Kabir, Čolić Aleksandar (Tomac Ivan od 63. minuta), Simeunović Stefan (Mirčetić Stefan od 82. minuta), Radman Marko (strelac u 89. minutu), Đokić Slavoljub, Milojević Stefan, Mašić Dejan, Aleksić Dejan, Radišić Aleksandar, Osman Filip (Zec Tihomir od 86. minuta), Sremčević Dragoslav.

20Dunav22261412

Fudbaleri Radničkog u 24. kolu Srpske lige – grupa Vojvodina, koje je na programu 27. marta, gostuju u Bečeju.