I love Zrenjanin portal

  • Zr oglasi
  • 3D gradjevinska kuca
  • Harmonija Zrenjanin
Sport

FK Radnički remizirao sa Hajdukom iz Kule, iako je dva puta vodio

Radnički Zrenjanin je u 33. kolu Srpske lige Vojvodina odigrao nerešeno protiv gostiju iz Kule.

Fotografije: Ivan Pančić

Vodili su dva puta crveno-crni golovima Bjelice i Kovačevića, dok su strelci za goste bili: Laćarak i Vlaisavljević.

PerSu marketi

SRPSKA LIGA – GRUPA VOJVODINA

1Mladost (NS)33264382
2OFK Vršac33206766
3Radnički 191233198665
4Borac331841158
5Bečej 1918331741255
6Tisa321651153
71. Maj Ruma321311850
8Feniks 1995331481150
9Radnički (Zr)331481150
10OFK Stari Grad331471249
11Omladinac331212948
12Dinamo 1945331451447
13Hajduk 1912331361445
14Jedinstvo (SP)3310111241
15Bačka 190133951932
16Sloboda32871731
17Sloga (Č)33771928
18Kozara33752126
19Dunav33572122
20Vojvodina 192832382117

 

U narednom kolu FK Radnički igra protiv Dunava u Starim Banovcima.

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh