I love Zrenjanin portal

  • Zr oglasi
  • Univer export
  • Ultra Caffe
Sport

Penal, stativa i podela bodova kraj Skrobare

Fudbaleri Radničkog su propustili veliku priliku da ostvare treću uzastopnu pobedu u Srpskoj ligi – Vojvodina.

Fotografije: Ivan Pančić

„Crveno – crni“ su u 29. kolu Srpske lige – Vojvodina, po hladnom i kišovitom vremenu, ugostili na stadionu kraj Skrobare ekipu OFK Stari Grad iz Bačke Palanke.

Već u prvom napadu dosuđen je penal za FK Radnički

PerSu marketi

Zrenjaninci su krenuli silovito i sreća im se osmehnula već na startu utakmice, ali im je ubrzo i okrenula leđa. Naime, glavni sudija Dragutin Meničanin je već u 3. minutu dosudio penal za domaće, ali je Kovačević sa bele tačke pogodio stativu.

Mreže su do kraja susreta ostale netaknute, a osvojenim bodom su sigurno bili zadovoljniji gosti iz Bačke Palanke.

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

SRPSKA LIGA – VOJVODINA

1Mladost (NS)29224370
2Radnički 191229177558
3OFK Vršac29176657
4Bečej 1918291541049
5Borac281531048
61. Maj Ruma291210746
7Omladinac291112645
8Tisa281351044
9Feniks 199529128944
10Radnički (Zr)291271043
11Dinamo 1945291331342
12Hajduk 1912291251241
13OFK Stari Grad291161239
14Jedinstvo (SP)299101037
15Sloga (Č)29771528
16Bačka 190128751626
17Kozara29741825
18Sloboda29671625
19Dunav28561721
20Vojvodina 192829272013

FK RADNIČKI ZRENJANIN – STARI GRAD 0:0 (0:0)

FK RADNIČKI: Radović Nemanja, Bjelica Nikola, Jovanov Bogdan, Krstinić Nikola, Runjevac Jovan, Čigoja Aleksandar, Kovačević Marko, Bačvanski Milan, Gajilović Stefan,  Turkulj Milan, Pavković Stefan (Krstin Radomir od 46. minuta)

Rezerve: Bačko Stefan, Ćušić Dragan, Marković Blagoje, Sarić Vid, Pavlov Igor, Vukoje Lazar.

STARI GRAD: Vlajić Vuk, Tekić Ivan, Gluvić Miljan, Stojanović Nebojša, Tanasić Petar, Vlajić Žarko, Rodić Damjan, Radić Marko, Gluvić Bojan, Juhik Dejan, Krstić Nemanja.

Rezerve: Ilić Miloš, Zekić Miloš, Krajnović Dušan, Kovačević Danilo, Banjac Marko, Matijašević Marko, Poznanović Predrag.

ŽUTI KARTONI

RADNIČKI ZRENJANIN: Gajilović Stefan (37 – Bezobziran start); Runjevac Jovan (69 – Negodovanje rečima ili pokretima)
STARI GRAD: Gluvić Miljan (3 – Bezobziran start); Radić Marko (46 – Sprečavanje obećavajućeg napada)

SUDIJE

Gl.sudija: Meničanin Dragutin (Ruma)
1. pomoćnik: Vučić Stefan (Sremska Mitrovica)
2. pomoćnik: Vukolić Srđan (Sremska Mitrovica)
4. sudija: Subašić Milorad.

Delegat: Despotović Dragan

Kontrolor: Mićanović Momčilo

U narednom kolu (24. april) ekipa Radničkog igra protiv Omladinca u Novim Banovcima.

 

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh