I love Zrenjanin portal

  • Zr oglasi
  • 3D gradjevinska kuca
  • Ultra Caffe
Sport

FK Radnički slavio kraj Skrobare protiv Omladinca iz Novih Banovaca

FK Radnički je ostvario pobedu u 11. kolu Srpske lige Vojvodine protiv odlične ekipe Omladinca iz Novih Banovaca.

„Crveno – crni“ su slavili rezultatom 2:0, a strelci su bili Kovačević iz penala i Gajilović.

I Taxi Zrenjanin

FK RADNIČKI (ZR) – OMLADINAC (NB)  2:0

FK RDNIČKI: Radović, Ćušić, Bjelica, Jovanov, Čigoja, Krstinić, Kovačević, Bačvanski, Dučić, Gajilović i Matić.

Rezerve: Bačko, Bajat, radosavljević, Lisičić, Vukoje, Kozlovački i Krstin.

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

FK OMLADINAC: Jagodić, Maksimović, Đurić, Mojsilović, savić, Despotović, Bojić, Stevanović, Vuković, Ležaić i Bobar.

Rezerve: Đurković, Živanov, Radović, radisavljević, Basrak, Pješić, Laketić.

REZULTATI 11. KOLA:

10.10.2020 15:00

1. Maj Ruma

:

Kozara

11.10.2020 15:00

Vojvodina 1928

:

Radnički 1912

10.10.2020 15:00

OFK Stari Grad

:

Jedinstvo (SP)

10.10.2020 15:00

Omladinac

:

Bečej 1918

10.10.2020 15:00

OFK Vršac

:

Radnički (Zr)

10.10.2020 15:00

Bačka 1901

:

Feniks 1995

10.10.2020 15:00

Hajduk 1912

:

Mladost (NS)

11.10.2020 15:00

Dunav

:

Tisa

10.10.2020 15:00

Sloga (Č)

:

Dinamo 1945

10.10.2020 15:00

Sloboda

:

Borac

TABELA:

PozTimUTPBNPRBOD
1

Mladost (NS)

1182126
2

Dinamo 1945

1171322
3

Borac

1171322
4

OFK Vršac

1163221
5

1. Maj Ruma

1155120
6

Radnički 1912

1153318
7

Tisa

1153318
8

Omladinac

1145217
9

OFK Stari Grad

1150615
10

Jedinstvo (SP)

1143415
11

Radnički (Zr)

1143415
12

Kozara

1143415
13

Bačka 1901

1142514
14

Hajduk 1912

1142514
15

Bečej 1918

1141613
16

Feniks 1995

1132611
17

Sloga (Č)

1124510
18

Dunav

112369
19

Sloboda

111467
20

Vojvodina 1928

110292

SLEDEĆE KOLO:

Datum | VremeDomaćinRezGost
18.10.2020 15:00

Borac

:

1. Maj Ruma

17.10.2020 15:00

Dinamo 1945

:

Sloboda

18.10.2020 15:00

Tisa

:

Sloga (Č)

17.10.2020 15:00

Mladost (NS)

:

Dunav

17.10.2020 15:00

Feniks 1995

:

Hajduk 1912

17.10.2020 15:00

Radnički (Zr)

:

Bačka 1901

17.10.2020 15:00

Bečej 1918

:

OFK Vršac

18.10.2020 15:00

Jedinstvo (SP)

:

Omladinac

17.10.2020 15:00

Radnički 1912

:

OFK Stari Grad

17.10.2020 15:00

Kozara

:

Vojvodina 1928

 

Fudbaleri Radničkog u subotu, 10. okrobra, gostuju u Vršcu.

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh