I love Zrenjanin

  • Centar Lux
  • Aviv park Zrenjanin
  • Ultra Caffe
Sport

OK Proleter domaćin finalnog turnira prvenstva Srbije za pionire

Finalni turnir prvenstva Srbije 2019. u konkurenciji pionira odigraće se od petka do subote, 17 – 19. maja u Zrenjaninu, a tehnički organizator je OK Proleter.

Ovo nije prvi put da je OK Proleter domaćin završnog turnira na nivou Srbije.

– Pre dve sezone smo takođe bili domaćini finalnog turnira prvenstva Srbije u generaciji 2001. Imamo iskustva organizacije, tako da ćemo se potruditi svi u klubu da ovaj turnir izgleda bolje nego prošli – dodao je Jančić.

I Taxi Zrenjanin

Utakmice će se igrati na dva terena u dvorani “Medison”, a 12 ekipa biće podeljeno u 4 grupe.

Svakoga dana objavljujemo nove video vesti i reportaže iz Zrenjanina na našem Youtube kanalu, prijavite se.

U A grupi će igrati Vojvodina NS seme iz Novog Sada, Metalac Takovo iz Gornjeg Milanovca i VGSK iz Velikog Gradišta, u B grupi Proleter iz Zrenjanina, Tehničar iz Kraljeva i Blok Aut iz Beograda. U V grupi će igrati AS iz Beograda, Ribnica iz Kraljeva i Obrenovac, a u G grupi Jedinstvo iz Stare Pazove, Loznica i Roda iz Beograda.

– Pre svega očekujem da se kao domaćini pokažemo u najboljem mogućem svetlu, da sve ekipe budu zadovoljne gostoprimstvom. Od samog takmičenja očekujem da momci pruže najbolju moguću igru i da pokažu za šta smo se spremali tokom cele sezone. Grupa je moglo bi se reći po meri, Blok aut iz Beograda i Tehničar iz Kraljeva su nam protivnici i mislim da imamo lepe šanse da ponovimo uspeh generacije 2001, kada smo takođe igrali u polufinalu – kaže trener pionira OK Proleter, Darko Jančić.

PIONIRI – PRVENSTVO SRBIJE 2019. – FINALNI TURNIR – dvorana „Medison“, ZRENJANIN (17 – 19. MAJ):

TEREN 1:

A GRUPA:

PETAK, 17. MAJ:

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – VGSK (VELIKO GRADIŠTE) 10.00

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – METALAC TAKOVO (GORNJI MILANOVAC) 17.00

SUBOTA, 18. MAJ:

METALAC TAKOVO (GORNJI MILANOVAC) – VGSK (VELIKO GRADIŠTE) 9.00

B GRUPA:

PETAK, 17. MAJ:

PROLETER (ZRENJANIN) – BLOK AUT (BEOGRAD) 12.00

PROLETER (ZRENJANIN) – TEHNIČAR (KRALJEVO) 19.00

SUBOTA, 18. MAJ:

TEHNIČAR (KRALJEVO) – BLOK AUT (BEOGRAD) 11.00

TEREN 2:

V GRUPA:

PETAK, 17. MAJ:

AS (BEOGRAD) – OBRENOVAC 10.00

AS (BEOGRAD) – RIBNICA (KRALJEVO) 17.00

SUBOTA, 18. MAJ:

RIBNICA (KRALJEVO) – OBRENOVAC 9.00

G GRUPA:

PETAK, 17. MAJ:

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – RODA (BEOGRAD) 12.00

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – LOZNICA 19.00

SUBOTA, 18. MAJ:

LOZNICA – RODA (BEOGRAD) 11.00

SUBOTA, 18. MAJ:

TEREN 1:

POLUFINALE:

B 1 – V 1 18.00

A 1 – G 1 20.00

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

A 2 – G 2 16.00

TEREN 2:

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 9 – 12. MESTA:

B 3 – V 3 16.00

A 3 – G 3 18.00

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

B 2 – V 2 20.00

NEDELJA, 19. MAJ:

TEREN 1:

MEČ ZA 5. MESTO: 9.00

MEČ ZA 3. MESTO: 11.00

FINALE: 13.00

TEREN 2:

MEČ ZA 11. MESTO: 9.00

MEČ ZA 9. MESTO: 11.00

MEČ ZA 7. MESTO: 13.00

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam sve vesti na mejl prijavi se na newsletter.
  • Divider

  • Divider
Na vrh