• Centar Lux
  • Kuća zdravlja

Dobar vikend za Klečane i Klečanke

Odbojkaši Kleka su u 18. kolu Prve lige Srbije slavili u Starčevu protiv ekipe Borca rezultatom 3:1.

odbojka

Gosti su bolje počeli ovaj meč i posle neizvesnog prvog perioda poveli su u setovima. Pri rezultatu 19:14 za Klek, u drugom setu, izgledalo je da će duplirati svoju prednost. Međutim, servisima Vladisavljeva i Milića, Borac je napravio seriju 9:1, preokrenuo rezultat i izjednačio na 1:1. Psihološka prednost je bila na strani domaćih i očekivao se nastavak njihove dobre igre. Umesto toga, Klek je set počeo velikom serijom od 8:0 i tu prednost rutinski je zadržao do kraja. Slično je bilo i u četvrtom delu igre, koji su gosti dobili ubedljivim rezultatom 25:16 i meč je tada bio završen.

12. Užice 18 1 17 10 : 51 5 II liga

Odbojkašice Kleka su kod kuće slavile protiv Crnokose iz Kosjerića sa 3:0 i tako osvojile važne bodove u borbi za opstanak. Rezultati odigranih utakmica 18. kola Prve lige Srbije za odbojkašice:

G.Milanovac: Takovo Futog 2 : 3
Užice: Jedinstvo Radnički 3 : 0
Jagodina: Jagodina Ekonomac 3 : 0
Zrenjanin: MDZrenjanin Beograd : ponedeljak
Klek: Klek Crnokosa 3 : 0
Valjevo: Valjevo Eaton Srem 3 : 0

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam sve vesti na mejl prijavi se na newsletter.