• Centar Lux

CSKA do preokreta u režiji Bambija (VIDEO)

Moskovski CSKA gubio 0:3 na gostovanju Mordoviji u ruskoj ligi, na kraju pobedio 6:4! Gol Tošića za „armejce“, uz dve asistencije.

Zoran Tosic

U 15. minutu utakmice Mordovija – CSKA Moskva na semaforu je stajalo 3:0 za domaćina! Već u 1. minutu Mordovija je povela, da bi za dva minuta „armejci“ primili još dva gola (u 13. i 15. minutu). Samo minut pre drugog gola Mordovije, CSKA je ostao sa desetoricom na terenu, jer je isključen Mario Fernadez.

Sve je izgledalo izgubljeno za CSKA, ali… Potpuni preokret u drugom poluvremenu! Zoran Tošić imao je važnu ulogu u tom preokretu, jer je postigao gol za 2:3, a potom i dva puta asistirao.

Fordomanija

Ovako su se dešavale promene:

51′ – 3:1, gol za CSKA Kiril Pančenko

55′ – Mordovija je ostala sa desetoricom, isključen je Đalo (snage su izjednačene na terenu);

58′ – 3:2, gol za CSKA Zoran Tošić;

59′ – 3:3, gol za CSKA Sejdu Dumbija;

68′ – 4:3 za Mordoviju, Jevgenij Lucenko;

80′ – 4:4, gol za CSKA Ahmed Musa;

85′ – 5:4 za CSKA, gol Ahmeda Muse;

88′ – 6:4 za CSKA, gol Sejdija Dumbije.