• Centar Lux

„Crveno – beli“ majstori za remi

Rukometaši Proletera su u 5. kolu Super B lige zabeležili treći prvenstveni remi.

rukomet-proleter-mokra-gora

Izabranici trenera Momira Rnića su odigrali nerešeno protiv ekipe iz Zubinog Potoka, koju vodi nekadašnji Rnićev saigrač iz Proletera, Nedeljko Vučković, koji je kao i Rnić rodom iz Sečnja. Rezultat je na kraju glasio 24:24 (12:10).

Zrenjaninci su u 39. minutu poveli sa + 5 golova (17:12), ali su gosti uspeli da izjednače 10 minuta kasnije (20:20). Proleter u finišu nije realizovao dva sedmerca, a gosti su uspeli da stignu do boda (24:24).

Proleter – Mokra Gora 24:24 (12:10)

Kristalna dvorana. Gledalaca:300. Sudije: Blagojević (Jagodina) i Đokić (Jagodina).

Sedmerci: Proleter 5 – 2, Mokra Gora 6 – 6.

PROLETER: Knežević, Toškov, Trninić 4, Bjelica 2, Barjaktarović, Paun, Lazić, Todorov, Vukoje 3, M. Gaćinović, Spahić, Erić 2, Petrović, Sl. Dimitrić 8 (2), Karanović 4, Tomić 1. Trener: Momir Rnić.

MOKRA GORA: Košanin, Milić 4,  Biševac 8 (6), Božović, L. Aleksić, Tomović, Radičević, Stanković 3, Gašić, Đukić 4, Račić, Kasalović, N. Aleksić 2, Simović, Utvić, Nikolić 3. Trener: Nedeljko Vučković.