• Centar Lux
  • Kuća zdravlja

Čavrić pretrčao pola terena i matirao golmana (VIDEO)

Mladi reprezentativac i osvajač zlatne medalje sa Evropskog prvenstva u Litvaniji, Zrenjaninac Aleksandar Čavrić, blista u dresu OFK Beograda. U 11. kolu Jelen Super lige bio je strelac na meču protiv Javora u Ivanjici, a pogotku je prethodila prava majstorija talentovanog fudbalera.

U formi: Aleksandra Čavrić

U 57. minutu Paločević je uz levu aut liniju uposlio Čavrića, a on je poput munje prtrčao celu polovinu domaćih, kao i svoje čuvare, našao se ispred golmana Matovića i rutinski šutirao, te pogodio suprotan ugao gola Javora za vodjstvo od 2:0.

Majstoriju Čavrića možete pogledati na trećem minutu snimka:

Fordomanija

OFK Beograd je pobedio rezultatom 3:1.

Strelci: Čečarić u 80. minutu za Javor, a Micevski u 43., Čavrić u 57. i Paločević u 65. minutu za OFK Beograd.

Prijavite se na mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam sve vesti na mejl prijavi se na newsletter.