I love Zrenjanin portal

  • Basicline
  • 3D gradjevinska kuca
  • Harmonija Zrenjanin
Sport

Božović potopio Kolubaru

Košarkaši Proletera su u 20. kolu Druge lige Srbije, sinoć u Kristalnoj dvorani, imali lakši šuterski trening protiv Kolubare iz Lazarevca.

Kosarka

Zrenjaninci su protiv poslednjeplasirane Kolubare slavili rezultatom 109:65 (31:11, 26:20, 31:12, 21:22). Posebno raspoloženi u redovima Proletera bili su Atanacković 14, Budimir 18 i Božović, koji je sa 27 ubačenih poena ujedno bio i najbolji akter ovog susreta.

Ubacio 26 poena: Đorđe Božović

Ubacio 26 poena: Đorđe Božović

PerSu marketi

PROLETER: Atanacković 14, Subotić 4, Blanuša 7, Sević 6, Budimir 18, Orlić, Martinović 8, Stanić, Nikolić 9, Davidovac 9, Filipović 7, Božović 27.

1.MLADOST  Zemun2017337
2.BEOVUK 722016436
3.PIROT Pirot2016436
4.NAPREDAK Aleksinac2014634
5.SREM2012832
6.VOJVODINA Novi Sad2012832
7.PROLETER Zrenjanin2011931
8.ZDRAVLJE Leskovac2011931
9.PLANA HARDEX2091129
10.SLOBODA Užice2081228
11.MLADOST  Smed. Palanka2071327
12.MORAVA Vladičin Han2041623
13.MERIDIANA Novi Sad2031723
14.KOLUBARA Lazarevac2002020

Proleter u subotu, 14. marta, gostuje u Aleksincu.

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.
Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh