I love Zrenjanin portal

  • Zr oglasi
  • Univer export
  • Harmonija Zrenjanin
Sport

Bodovi otišli u Smederevsku Palanku

Serija Proletera od četiri pobede prekinuta je u 23. kolu Druge lige Srbije.

Kosarka - Copy

Zrenjaninci su na domaćem parketu poraženi od Mladosti iz Smederevske Palanke i na taj način su izgubili realnu šansu da se umešaju u borbu za drugu poziciju na tabeli, koja vodi u viši rang. 

„Crveno – beli“ su vodili samo na početku utakmice (2. minut, 5:4), a zatim sledi period u kojem su gosti vodili glavnu reč. Domaći dolaze do izjednačenja tek u 32. minutu (68:68). Rezultat je dva minuta kasnije ponovo bio poravnat (71:71), ali košarkaši Proletera nisu imali snage za preokret. Slede dva koša Tapuškovića i dva poena Dondura sa linije slobodnih bacanja sa vođstvo Mladosti 71:77 (36. minut).

I Taxi Zrenjanin

Na koš Vukosavljevića zatim odgovara Jacović sa dva koša (37. minut, 73:81) i time obezbeđuje sigurnu završnicu ekipi iz Stare Pazove, koja je i jesenas bila bolja od Proletera.

Dopunite kućni bužet, prodajte stvari koje vam ne trebaju, postavite besplatan ZR oglas već danas.

Proleter – Mladost (SP) 82 : 89 ( 15:23, 25:25, 21:18, 21:23 )

Kristalna dvorana u Zrenjaninu. Gledalaca: 250. Sudije: Igor Đorđević , Petar Jovašević, Bogdan Petković. 

Proleter: Lalić, Šućov 9, Subotić 21, Blanuša 4, Vico, Vukanović, Martinović 4, Rajanović, Nikolić 15, Vukosavljević 24, Filipović, Božović 5.

Mladost: Pavlović 20, Tapušković 11, Pajković 10, Milovanović 6, Čvorović 10, M. Milanović, Stanisavljević 12, U. Milanović, Dondur 4, Matorkić 2, Dimitrijević 2, Jacović 12.

Rezultati odigranih utakmica 23. kola Druge muške košarkaške lige Srbije:

Beograd:DynamicPirot79:55 
Leskovac:ZdravljeVojvodina :  
Čajetina:ZlatiborSloboda78:71 
Niš:NišNapredak54:80 
Belegiš:DunavBeko78:77 
V. Plana:PlanaSrem89:81 
Zrenjanin:ProleterMladost82:89 

Tabela Druge lige:

1.Dynamic2318541KLS
2.Dunav  2318541KLS
3.Plana2316739 
4.Proleter2314937 
5.Srem2314937 
6.Zlatibor23131036 
7.Vojvodina2213935 
8.Pirot23121135 
9.Sloboda23101333 
10.Napredak23101333Regionalna
11.Mladost23101333Regionalna
12.Zdravlje2271529Regionalna
13.Beko2332026Regionalna
14.Niš2322125Regionalna

U sledećem kolu Proleter gostuje u Pirotu.

Prijavite se na našu mejling listu i besplatno jednom nedeljno stizaće Vam najvažnije vesti na mejl
  • Divider

  • Divider
Na vrh